Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
GARŚĆ PRZYDATNYCH LINKÓW DLA PRZEDSZKOLAKÓW PDF Drukuj Email
Sobota, 28. Marzec 2020 21:27
Więcej…
 
PRZEDSZKOLAKI NA TROPIE WIOSNY PDF Drukuj Email
Sobota, 28. Marzec 2020 21:18

Za nami pierwsze dni pracy zdalnej. W tym tygodniu szukaliście oznak wiosny, tworzyliście kalendarze pogody, a niektórzy z Was założyli nawet swoje własne hodowle.

Więcej…
 
OGŁOSZENIE W SPRAWIE REKRUTACJI PDF Drukuj Email
Środa, 25. Marzec 2020 13:55

      W związku ze zbliżającymi się terminami rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas pierwszych dyrektor ZSP w Bachowicach informuje, iż ustalenia zarządzeniem wójta gminy terminy rekrutacji nie ulegają zmianie.

         Zgłoszenie telefoniczne, jakiego Państwo dokonali, jest niewystarczające.
    Wnioski można składać drogą elektroniczną w postaci skanów na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pozostawić w zaklejonej kopercie w skrzynce, która będzie się znajdować przy wejściu głównym do szkoły. Obok skrzynki dostępne będą również puste druki.

 

Dyrektor Szkoły
Małgorzata Balonek
 
INFORMACJA DLA RODZICÓW PDF Drukuj Email
Wtorek, 24. Marzec 2020 16:38

Drodzy Rodzice…

      W związku z Rozporządzeniami MEN od 25 marca do 10 kwietnia 2020r nauka w naszej szkole będzie odbywała się zdalnie za pomocą dostępnych narzędzi –  dziennik elektroniczny, poczta elektroniczna, platforma edukacyjna itp. Jest to szczególny dla nas czas. Prosimy rodziców uczniów, by wymagali od swoich dzieci systematyczności logowania się w dzienniku elektronicznym. Muszą Państwo monitować systematyczność logowań! To Librus jest teraz głównym komunikatorem nauczycieli z uczniami. Inne, ewentualne kontakty zdalne będą ustalone z poszczególnymi nauczycielami indywidualnie. Będziemy się starać wykorzystać wszystkie dostępne środki, aby dotrzeć do każdego ucznia, być wsparciem dla dzieci i rodziców.

Więcej…
 
"SŁONECZKA" - GALERIA PRAC PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23. Marzec 2020 22:21

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 2 z 124