Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bachowicach
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SP PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25. Wrzesień 2017 21:14

Uwaga uczniowie klas IV – VII szkoły podstawowej !

 

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

 

     Zapraszamy do udziału w konkursie z języka angielskiego. Zadanie konkursowe polega na znalezieniu odpowiedzi zawartych na plakacie, a następnie udzieleniu ustnie poprawnych odpowiedzi na wszystkie pytania podczas lekcji języka angielskiego u swojego nauczyciela. Termin mija w piątek 29.09.2017r.

Do wygrania – piątki  i szóstki !

Good luck !

Your English Teachers

 

Pytania do konkursu znajdują się na plakacie – dołączone zdjęcie.

 


 

 
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25. Wrzesień 2017 21:00

UWAGA GIMNAZJALISTO!

 

KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

  

     Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych zapraszam do udziału w konkursie z języka angielskiego. Zadanie konkursowe polega na napisaniu listu do Pani Marzeny Chrapkiewicz w języku angielskim na temat :

 

„ Learning English is useful  ”.

List  powinien zawierać minimum 100 słów. Prace należy złożyć najpóźniej do piątku 29.09.2017r. do godziny 13. Czekają piątki i szóstki do zdobycia. Najładniejsze prace zostaną opublikowane…. :)

Good luck !

Your English Teacher

 
UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
Piątek, 15. Wrzesień 2017 00:00

     4 września  2017 roku uczniowie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Pierwsze powakacyjne spotkanie w szkole poprzedził udział uczniów, rodziców oraz nauczycieli w uroczystej Mszy Świętej w Kościele w Bachowicach. Następnie uczniowie wraz z opiekunami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie o godzinie 9 rozpoczął się apel poświęcony 78 rocznicy  wybuchu II wojny światowej.

Więcej…
 
Dożynki 2017 PDF Drukuj Email

     Każdego roku na zakończenie żniw na wioskach odbywają się dożynki. Jest to święto poświęcone  tegorocznym zbiorom zbóż i płodów rolnych, w czasie którego dziękujemy Panu Bogu za plony i za pogodę. Jest to również święto wszystkich ludzi pracujących na roli i okazja, aby podziękować im za ciężką i często niedocenianą pracę.
     W tym roku zaszczyt organizowania gminnych dożynek przypadł sołectwu Bachowice. Zostały one zorganizowane 27 sierpnia, a ich starostami byli państwo Grażyna i Tadeusz Kurdziel.

Więcej…
 
OGŁOSZENIA PDF Drukuj Email
Sobota, 26. Sierpień 2017 05:52

OGŁOSZENIE

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bachowicach informuje, że rok szkolny 2017/2018 rozpoczyna się 4 września (poniedziałek)
Mszą św. o godz. 8.00 w Kościele Parafialnym
– dla 6-latków „0”, szkoły podstawowej i gimnazjum.

     Informacja o terminach odbierania podręczników będzie podana na stronie internetowej, jeżeli zostaną przysłane przed rozpoczęciem zajęć.

     Plan lekcji będzie podany w dniu rozpoczęcia oraz będzie dostępny na stronie internetowej.

 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 66