8 lutego w Tłusty Czwartek Wolontariat, Spółdzielnia Uczniowska „Stokrotka”, nauczyciele języka angielskiego oraz uczniowie klasy VII przygotowali kiermasz smakołyków. Dzięki hojności Piekarni „Maja” w Spytkowicach oraz Rodziców klas VII I IVb mogliśmy przeprowadzić kolejną już w tym roku szkolną akcję charytatywną.

Każdy mógł skosztować smakołyków, wśród których znalazły się: oponki, chrust, ciasta, muffinki, babeczki oraz mnóstwo amerykańskich słodkości. Tradycyjnie, jak przystało na Tłusty Czwartek, największą popularnością cieszyły się pączki.

Dziękujemy wszystkim za udział w kiermaszu. Ten dzień zapisze się w pamięci, jako radosny i szczęśliwy. Dzięki Waszej otwartości możemy wesprzeć Bartusia Bałysa.

Życzymy Wam dużo zdrowia i wspaniałych ferii!

Organizatorzy kiermaszu