Karnawał, który rozpoczyna się tuż po świętach Bożego Narodzenia i trwa aż do Wielkiego Postu, jest doskonałą okazją do wspólnego świętowania, wyrażania radości, zagościł do naszej szkoły.

W ten niezwykły, wyczekiwany dzień 6 lutego uczniowie klas 1-3 mieli możliwość zapomnieć o codzienności uczniowskiej i zanurzyć się w świat fantazji, barwnych kreacji oraz karnawałowej scenografii.

Na początek dzieci mogły zakosztować pysznych galaretek i zakupić upominek na kiermaszu walentynkowym przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.

Następnie uczniowie w pięknych strojach świetnie bawili się w rytm największych przebojów muzycznych puszczanych przez niezawodnych DJ-ów z Grupy SoundArt-DJ/Wodzirej. Uśmiechy, tańce i zabawy w rytm muzyki - tego, jak na prawdziwy bal przystało, nie zabrakło. Wszyscy bawili się znakomicie.

Podczas krótkiej przerwy w zabawie dzieci posiliły się poczęstunkiem, który dla swoich pociech przygotowali Rodzice.

Na koniec dzieci brawami podziękowały za wspaniały bal i doskonałą zabawę Grupie SoundArt, którą polecamy, aby razem z Nimi stworzyć niezapomniane chwile przy muzyce. Dla uczniów był to niezwykły dzień, który dostarczył im wielu przeżyć i radości.

Zapraszamy do odwiedzenia strony na Facebooku: https://www.facebook.com/GrupaSoundArt

Wychowawcy klas I-III