BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 09:03
,,Karnawał to tradycja bardzo stara,
strojów pięknych, co niemiara.
Niech się bawią duzi, mali
zgromadzeni na tej sali.”

     Przedszkolaki z grupy ,,Misie”, „Biedronki”, ,,Słoneczka” i ,,Motylki” podtrzymując tradycję bawiły się na przedszkolnym balu karnawałowym, który odbył się we wtorek 12 lutego 2019 r. Tego dnia dzieci przebrane były w barwne i pomysłowe stroje. Wśród uczestników balu były wróżki, księżniczki, rycerze i inne postacie z bajek.

     Nie zabrakło też supermenów, żołnierzy, strażaków i policjantów. Tańce i zabawy przeplatane były konkursami, w których dzieci chętnie uczestniczyły. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. W przerwie dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była też okazja do zrobienia sobie zdjęcia w karnawałowym przebraniu. Bal karnawałowy przebiegał w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył dzieciom niezapomnianych wrażeń.