WYNIKI I EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO "POTYCZKI HISTORYCZNE" PDF Drukuj Email
Środa, 13. Czerwiec 2018 23:23

     12 czerwca b.r. odbył się finał I Edycji Szkolnego Konkursu Historycznego „Potyczki Historyczne”, adresowanego do uczniów klas czwartych, który trwał od lutego do czerwca. Uczestnicy konkursu rozwiązywali test wiedzy obejmujący wiadomości z podstawy programowej z przedmiotu oraz literaturę z całego okresu zmagań.

    Wszystkie zadania konkursu zostały zrealizowane, nadszedł więc czas na podsumowanie półrocznej pracy uczniów. Punkty uzyskane przez uczniów z wykonanych zadań i testu zostały podliczone.

Każdy uczestnik mógł uzyskać max 112 punktów.

      Zgodnie z  regulaminem uczniowie, którzy zajęli miejsca od I – III na koniec roku szkolnego otrzymają ocenę celującą z historii (jeżeli z ocen bieżących wynika im ocena co najmniej 4,0). Zdobywcy miejsc od IV – VIII otrzymają na koniec roku szkolnego ocenę o stopień wyższą niż wynikać to będzie z ocen cząstkowych.

WYNIKI KONKURSU:

"Mistrz Potyczek Historycznych” - Emilia Grzybek

II MIEJSCE – Radosław Smurzyński

III MIEJSCE – Kinga Kozak

IV MIEJSCE - Nikodem Górecki

V MIEJSCE - Oliwia Ogrodnik, Olivier Wyrwont

VI MIEJSCE - Joanna Pióro, Aleksandra Stańczyk

 

GRATULUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM !!!

 

Organizatorzy:

Janina Jezierska-Bobak, Elżbieta Marek