WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ PDF Drukuj Email
Piątek, 01. Czerwiec 2018 06:09

17 05 2018 r. 

     W ramach współpracy z
Centrum Pomocy Dla Osób Niepełnosprawnych „Anioły na Górce” w Spytkowicach Misie zostały zaproszone na warsztaty edukacyjne. Czas spędzony wspólnie z podopiecznymi okazał się wyjątkowo miły a jednocześnie przyniósł nam wiele atrakcyjnych korzyści. Zwiedziliśmy wiele miejsc, w których zorganizowane są warsztaty – plastyczne, stolarskie, krawieckie, muzyczne, aktorskie oraz wiele innych – gdzie mogliśmy zobaczyć różnorodne i niezwykle barwne prace podopiecznych.

Również dzieci pod czujnym okiem opiekunów i z życzliwą pomocą podopiecznych wykonały kolorowe upominki dla swoich rodziców a także zabawki dla siebie. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem. Była to herbatka i pyszne ciasteczka czekoladowo-kokosowe wykonane przez dzieci wspólnie z podopiecznymi. Wyjeżdżając, umówiliśmy się na kolejne spotkanie – tym razem przy ognisku.