DYSKOTEKA WALENTYNKOWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 26. Luty 2018 18:36

     Dnia 8 lutego jeszcze przed feriami zimowymi w naszej szkole odbyła się dyskoteka walentynkowo-karnawałowa. Pomimo dużej absencji podczas zajęć szkolnych spowodowanej atakiem grypy w Polsce frekwencja dopisała. W czasie dyskoteki można było zakupić walentynkę dla swojej sympatii oraz wrzucić ją do pudełka skąd ta walentynka później trafiła w odpowiednie ręce. 

Po rozdaniu kartek walentynkowych odbył się konkurs na największą liczbę otrzymanych kartek wśród dziewczyn i chłopców. Zwycięzcami okazali się Ilona Dębska z kl. III Gimnazjum oraz Kamil Koczur z kl. 7. Zwycięzcom oczywiście gratulujemy!

     W trakcie dyskoteki miał również miejsce drugi konkurs na zjedzenie pączka na czas. Najszybszym smakoszem pączka okazał się Kacper Bartel z kl. III Gimnazjum. W nagrodę otrzymał tzw. ,,Dzień bez pytania", który na pewno wykorzysta w II półroczu. Zwycięzcy gratulujemy! 

      Na następną tego typu dyskotekę zapraszamy za rok! Na dzień dzisiejszy pozostaje nam tylko powspominać miłe chwile. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizatorzy dyskoteki