WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA" PDF Drukuj Email
Piątek, 30. Czerwiec 2017 00:00

     Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas na podsumowanie całorocznego konkursu czytelniczego „W świecie baśni Andersena”, który został zorganizowany przez bibliotekarza szkolnego we współpracy z wychowawcami kl. 3a i 3b. Przeznaczony był on dla klas trzecich i trwał od października do czerwca.

Co miesiąc uczniowie rozwiązywali testy dotyczące wybranych baśni znanego baśniopisarza. Wyniki z wszystkich testów uzyskane przez uczestników konkursu zostały zsumowane i w każdej klasie wyłoniono laureatów.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE
Nikodem Górecki, kl. 3a
Emilia Gołba, kl. 3b
Gabriela Charnas, kl. 3b

II MIEJSCE
Oliwia Dębska, kl. 3a
Justyna Sieprawska, kl. 3b

III MIEJSCE
Emilia Momot, kl. 3a
Radosław Smurzyński, kl. 3b

WYRÓŻNIENIE
Jakub Pieczonka, kl. 3a
Kinga Kozak, kl. 3b
Oliwia Ogrodnik, kl. 3b

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW !!!