W roku szkolnym 2020/2021, w ramach projektu czytelniczego przeprowadzonego w klasach trzecich, został zorganizowany szkolny konkurs „Szlakiem baśni polskich”. Głównym celem konkursu było motywowanie uczniów do czytania polskich legend i poszerzania wiedzy na temat różnych regionów Polski.

W ciągu roku uczniowie zrealizowali zadania w pięciu rundach konkursowych, które miały formę prac plastycznych lub literacko-plastycznych. Każde zadanie zostało ocenione zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie. Punkty z wszystkich prac podsumowano i wyłoniono zwycięzców.

WYNIKI KONKURSU:

I MIEJSCE
Emilia Stańczyk, kl. 3b
Szymon Wider, kl. 3b

II MIEJSCE
Bobak Filip, kl. 3a
Karamański Tomasz, kl. 3b

III MIEJSCE
Jan Bałys, kl. 3a
Lena Machniak, kl. 3a

WYRÓŻNIENIE
Dawid Rzepka, kl. 3a
Kacper Garus, kl. 3a
Kacper Zieliński, kl. 3b

Organizatorem konkursu była biblioteka szkolna we współpracy z wychowawcami klas trzecich.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM WYSOKICH WYNIKÓW,
A WSZYSTKIM UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ
I ŻYCZYMY POWODZENIA W KOLEJNYCH KONKURSACH !!!

Elżbieta Marek