Jest nam niezmiernie miło oficjalnie poinformować, że nasza szkoła została laureatem konkursu ZIELONE LABORATORIA TAURONA. Jesteśmy jedną z czterech szkół z południa Polski, gdzie w czasie wakacji będą powstawać nowoczesne pracownie do nauki przedmiotów ścisłych. Już we wrześniu nasi uczniowie będą mogli uczyć się w nowoczesnej, w pełni wyposażonej klasie biologiczno-fizyczno-chemicznej, na której remont i wyposażenie otrzymamy od TAURONA 100 000 złotych!

Jesteśmy przekonani, że dzięki nowej pracowni sfinansowanej przez TAURONA nasi uczniowie, przy pomocy zaangażowanych nauczycieli, będą mogli rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze i techniczne. Z niecierpliwością czekamy na realizację przedsięwzięcia i uroczyste otwarcie pracowni na początku września! Na pewno pochwalimy się naszym nowym laboratorium, za które już dzisiaj sercem dziękujemy!

 

Więcej na stronie:

https://media.tauron.pl/pr/745382/tauron-sfinansuje-zielone-laboratoria-oto-lista-laureatow

https://laboratoria.tauron.pl/