21 czerwca uczennica klasy 3a - Lena Sołtys, odebrała nagrodę w czasie konferencji „Dziećmi jesteśmy, swoje prawa (i obowiązki) mamy i o nich dzisiaj Wam opowiadamy!”, która odbyła się w Wadowicach z udziałem m.in.: rzecznika Praw Dziecka Mikołaja Pawlaka i Kurator Oświaty Barbary Nowak.

Celem Wojewódzkiego Konkursu było m.in.: upowszechnianie wiedzy na temat praw dziecka wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy na określony temat, rozwijanie kreatywności, wyobraźni, twórczej aktywności oraz umożliwienie uczniom zaprezentowania swoich umiejętności i wykazanie się wrażliwością artystyczną. Lena w konkursie zdobyła specjalne wyróżnienie.

Po konferencji Lena wraz z wychowawczynią Lucyną Maślana, została zaproszona do zwiedzania Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II.

Gratulujemy Lenie kolejnego sukcesu i życzymy powodzenia w następnych konkursach!

Lucyna Maślana