Plakat

Pragniemy poinformować, że w akcji zbiórki groszy dla Oliwiera Komana, która odbywała się we wrześniu na terenie szkoły, udało się zebrać kwotę 2454,17 zł! W imieniu Rodziców Oliwiera, dziękujemy wszystkim Uczniom, którzy na każdej przerwie wrzucali do puszek nie tylko grosze, ale również i swoje serca.

W niedzielę 16 października obchodziliśmy XXII Dzień Papieski, organizowany przez Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Tegoroczne hasło „Blask Prawdy”, nawiązywało do encykliki św. Jana Pawła II „Veritatis splendor” z 1993 r.

W niedzielę, 9 października we wszystkich kościołach na terenie Polski, trwała akcja liczenia wiernych. Na prośbę ks. Jerzego Skórkiewicza – proboszcza parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bachowicach, w tę akcję włączyli się również wolontariusze z naszego Szkolnego Koła Wolontariatu „My dla Innych”.

Szkolne Koło Wolontariatu „My dla Innych” w dniach od 20 kwietnia do 11 maja na terenie szkoły organizuje zbiórkę artykułów plastycznych dla dzieci do zajęć ze Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” z Wadowic.