Przedszkolaki, śladami swoich starszych kolegów ze szkoły, 15 listopada obchodziły Dzień Patrona naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Dzień był bardzo uroczysty, o czym świadczył ubiór galowy.

Obchody rozpoczęliśmy od krótkich opowiadań o życiu i działalności naszego Patrona oraz historii szkoły. Nie zabrakło również pięknych kolorowanek z podobizną księdza Franciszka Gołby. Nasza najstarsza grupa „Słoneczka” pięknie reprezentowała przedszkole na Jubileuszu 25-lecia nadania szkole sztandaru i imienia ks. prałata dr. Franciszka Gołby, rozpoczynając część artystyczną krokiem poloneza.

Podczas obchodów Dnia Patrona podsumowany został konkurs plastyczny dla przedszkolaków pt. „Laurki z życzeniami dla naszej szkoły”.

Laureatami zostali:

I miejsce - Aleksander Herdecki (MISIE)

II miejsce - Hanna Folga (MOTYLKI)

III miejsce - Blanka Korzeniowska (SŁONECZKA)

GRATULUJEMY

K. Kozak