22 czerwca przedszkolaki z grupy „Biedronki”, a 23 czerwca z grupy „Misie” (wspólnie z rodzicami) pojechali na, ostatnią w tym roku szkolnym, wycieczkę do największego w Europie Parku Ruchomych Dinozaurów w Zatorze „Zatorland”.

Po długiej i ekscytującej podróży na dzieci czekało sporo atrakcji. Najpierw zobaczyły ogromny Park Dinozaurów, w którym podziwiały prehistoryczne zwierzęta oraz zwiedzały muzeum Dinozaurów. Następnie cała grupa udała się do Wodnego Parku Mitologii. Dzieci mogły tam podziwiać mityczne posągi unoszące się na wodzie, wejść do Konia Trojańskiego oraz popłynąć statkiem. Kolejnym etapem wycieczki był Park Owadów. Przedszkolaki miały tutaj okazję zobaczyć ogromne postacie i przyjrzeć się z bliska ich budowie oraz poznać ciekawostki o ich życiu.

Po takich ekscytujących przeżyciach na przedszkolaków czekało jeszcze – wesołe miasteczko. Dzieci wspólnie z rodzicami mogli bawić się i korzystać ze wszystkich urządzeń rozrywkowych, m.in.: kina 5D Extreme, symulatora 3D Bonanza, karuzeli „Słonie”, diabelskiego młyna, karuzeli wiedeńskiej, karuzeli łańcuchowej, basenu z łódkami, zjeżdżalni, trampolin i wielu innych.

Nasi najmłodsi byli zachwyceni! Czy dzieciom potrzeba do szczęścia czegoś więcej? Niestety wszystko, co dobre, szybko się kończy, a więc i nasza wycieczka nie mogła trwać wiecznie. Z pewnością wyprawa do „Zatorlandu” na długo pozostanie w naszej pamięci.

Gabriela Knapik