W maju zdobyliśmy nagrodę w konkursie Fundacji Nasza Ziemia za ciekawy projekt klimatyczny i otrzymaliśmy grant w wysokości 2000 zł. Do 24 czerwca, zgodnie z regulaminem Fundacji, należało zrealizować projekt i przedstawiać na bieżąco sprawozdania z wykonanej pracy.

W projekcie zaplanowałam:

  • wykonanie STREFY CISZY I RELAKSU (zakup kompletu sof modułowych, donic, kwiatów, sztalug) dla zespołów uczniowskich kl. 5-8 z opiekunami,

  • zakup STOJAKÓW NA ROWERY (20 miejsc parkingowych) przy naszej szkole.

Nasz projekt spodobał się także Rodzicom, którzy wsparli nas dodatkowo finansowo oraz pomogli w zrealizowaniu pomysłu. BARDZO DZIĘKUJĘ Pani Sabinie i Panu Jakubowi oraz Pani Aleksandrze i Panu Grzegorzowi za wielkie serce, poświęcony czas oraz włożony ogrom pracy. Od samego początku działań wspierały mnie również Panie Dyrektor, doradzała także Pani Halinka. Dziękuję.

Strefa jest miejscem, gdzie grupa młodzieży wraz z opiekunem, może pracować nad zadaniami przy realizacji projektu lub w czasie innych działań. To również doskonałe miejsce, by się wyciszyć i odpocząć.

Oto efekty naszej pracy.

Edyta Laskowska