Biblioteka szkolna
"Gdzie nie ma książki, tam w życiu człowieka czyni się zła pustka, której niczym wypełnić nie można (...). Człowiek więdnie bez dobrej książki, jak więdnie kwiat bez słońca..."
Kornel Makuszyński

Biblioteka szkolna

otwarta codziennie

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 830 do 1430

 

 
Gminny Konkurs "Magiczny Świat Baśni" H.Ch.Andersena PDF Drukuj Email
Wtorek, 06. Kwiecień 2010 00:00
     W dniu 18 marca 2010 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach odbył się Gminny Konkurs „Magiczny Świat Baśni” H.Ch. Andersena, który został zorganizowany przez p. Elżbietę Marek i p. Agatę Flaga.
Więcej…
 
Pasowanie na czytelnika PDF Drukuj Email
Wtorek, 02. Marzec 2010 18:19
     Dnia 8 lutego 2010 r., zgodnie z tradycją, w bibliotece szkolnej ZSP w Bachowicach odbyła się uroczystość przyjęcia uczniów klasy I w poczet czytelników.
Więcej…
 
Bezpieczeństwo dzieci na drodze PDF Drukuj Email
Piątek, 06. Listopad 2009 00:00
     Mając na uwadze dobro i bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego uczęszczających do szkoły, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach podjęto działania w tym zakresie. 
Więcej…
 
Polacy na Syberii - spotkanie w GBP w Spytkowicach PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 04. Maj 2009 11:10

W dniu 12 grudnia 2008 r. gimnazjaliści z ZSP w Bachowicach, pod opieką nauczyciela bibliotekarza, uczestniczyli w spotkaniu z panią Lilianną Kucharuk z Gliwickiego Oddziału Związku Sybiraków i panią Aleksandrą Szemioth - przewodniczącą Komisji Historycznej Krakowskiego Oddziału Związku Sybiraków, które odbyło się w GBP w Spytkowicach.

Więcej…
 
Bezpieczeństwo dzieci na drodze PDF Drukuj Email
Czwartek, 30. Kwiecień 2009 11:36

"Bądźmy ostrożni, bądźmy uważni, bądźmy widoczni" 

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, włączyliśmy się w ogólnopolską kampanię "Bezpieczna droga do szkoły"

     W miesiącu październiku 2008r. biblioteka szkolna zorganizowała konkurs pod hasłem "Bezpieczeństwo dzieci na drodze". Przeznaczony był dla uczniów z klas I-III SP i składał się z dwóch etapów:
 - w I etapie - plastycznym - zadaniem uczestników było przygotowanie pracy plastycznej o tematyce zgodnej z hasłem konkursowym
 - w II etapie - konkursie wiedzy - uczniowie musieli wykazać się wiedzą na temat podstawowych zasad poruszania i zachowania się pieszych na drodze, rozwiązując zagadki, krzyżówki, udzielając odpowiedzi na pytania.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 11 12 13 14 15 16 17 Dalej > Ostatnie >>

Strona 16 z 17