Biblioteka szkolna
"Gdzie nie ma książki, tam w życiu człowieka czyni się zła pustka, której niczym wypełnić nie można (...). Człowiek więdnie bez dobrej książki, jak więdnie kwiat bez słońca..."
Kornel Makuszyński

Biblioteka szkolna

otwarta codziennie

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 830 do 1430

 

 
KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20. Listopad 2017 17:01

     W dniu 13 listopada 2017 roku w klasie drugiej szkoły podstawowej przeprowadzony został drugi konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie lektur i baśni Perrault’a”. Drugoklasiści rozwiązywali test sprawdzający znajomość baśni pt. „Ośla Skórka”. 

Więcej…
 
KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email

     W roku szkolnym 2017/2018 nauczyciel bibliotekarz we współpracy z wychowawcą klasy drugiej organizuje całoroczny konkurs czytelniczy pod hasłem „W świecie lektur i baśni Perrault’a”, przeznaczony dla uczniów klasy II szkoły podstawowej.

Więcej…
 
WYNIKI CAŁOROCZNEGO KONKURSU CZYTELNICZEGO "W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA" PDF Drukuj Email
Piątek, 30. Czerwiec 2017 00:00

     Nadszedł wyczekiwany przez wszystkich koniec roku szkolnego, a wraz z nim czas na podsumowanie całorocznego konkursu czytelniczego „W świecie baśni Andersena”, który został zorganizowany przez bibliotekarza szkolnego we współpracy z wychowawcami kl. 3a i 3b. Przeznaczony był on dla klas trzecich i trwał od października do czerwca.

Więcej…
 
KONKURS CZYTELNICZY Z CYKLU „W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12. Czerwiec 2017 17:02

     Na początku czerwca w klasach trzecich szkoły podstawowej został przeprowadzony ostatni już konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie baśni Andersena”. Tym razem uczniowie kl. 3a rozwiązywali test dotyczący baśni pt. „Dzielny ołowiany żołnierzyk” i „U Króla Olch”, natomiast uczniowie kl. 3b  baśni pt. „Pasterka i kominiarczyk” i „Stokrotka”.

Więcej…
 
KONKURS CZYTELNICZY Z CYKLU „W ŚWIECIE BAŚNI ANDERSENA” PDF Drukuj Email
Wtorek, 23. Maj 2017 19:12

     W połowie maja br. w klasach trzecich został przeprowadzony ósmy konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie baśni Andersena”. W tym miesiącu uczniowie kl. 3a odpowiadali na pytania dotyczące baśni pt. „Pasterka i kominiarczyk” i „Stokrotka”, natomiast w kl. 3b baśni pt. „Krzesiwo” i „Świniopas”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 19