Biblioteka szkolna
"Gdzie nie ma książki, tam w życiu człowieka czyni się zła pustka, której niczym wypełnić nie można (...). Człowiek więdnie bez dobrej książki, jak więdnie kwiat bez słońca..."
Kornel Makuszyński

Biblioteka szkolna

otwarta codziennie

od poniedziałku do piątku

w godzinach od 830 do 1430

 

 
SPOTKANIE AUTORSKIE - ŚLADAMI IRENY SENDLER PDF Drukuj Email
Wtorek, 08. Maj 2018 17:22

     W dniu 7 maja 2018 roku w naszej szkole miało miejsce spotkanie autorskie z p. Renatą Piątkowską pt. „Wszystkie moje mamy czyli śladami Ireny Sendler”. Autorce towarzyszyła znakomita lektorka p. Elżbieta Malwina Kożurno.

Więcej…
 
KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Kwiecień 2018 21:11

     W kwietniu odbył się szósty konkurs z cyklu „W świecie lektur i baśni Charlesa Perrault’a”.  Drugoklasiści rozwiązywali zadania dotyczące baśni pt. „Paluszek”. Tym  razem  uczniowie mieli uporządkować wydarzenia, dokończyć zdania, odpowiedzieć na pytania otwarte i zamknięte, rozszyfrować wykreślankę wyrazową.

Więcej…
 
GMINNY KONKURS CZYTELNICZY „WAKACYJNA PRZYGODA SONI I EMILA” PDF Drukuj Email
Środa, 18. Kwiecień 2018 17:37

     12 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Czytelniczy „Wakacyjna przygoda Soni i Emila”, który został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, przy współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Wadowicach.

Więcej…
 
KONKURS CZYTELNICZY "W ŚWIECIE LEKTUR I BAŚNI PERRAULT'A" PDF Drukuj Email
Piątek, 23. Marzec 2018 21:40

     Na początku marca odbył się kolejny konkurs czytelniczy z cyklu „W świecie lektur i baśni Charlesa Perrault’a”.  Tym razem uczniowie rozwiązywali test dotyczący książki pt. „Zaczarowana zagroda”. Drugoklasiści mieli za zadanie: ułożyć rozsypankę wyrazową, odpowiedzieć na pytania otwarte, rozwiązać krzyżówkę i uporządkować wydarzenia w odpowiedniej kolejności.

Więcej…
 
III GMINNY KONKURS O TYTUŁ „MISTRZA KALIGRAFII 2018” POD HASŁEM "POLSKA NIEPODLEGŁA" PDF Drukuj Email
Czwartek, 08. Marzec 2018 18:24

     1 marca 2018 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach ponad 40 uczniów reprezentujących pięć szkół z terenu gminy Spytkowice wzięło udział w III Gminnym Konkursie o tytuł „Mistrza Kaligrafii 2018”. Tradycyjnie patronat honorowy nad imprezą objął Wójt Gminy Mariusz Krystian. Na zaproszenie organizatorów odpowiedzieli pani Lucyna Kozak – Przewodnicząca Komisji Oświaty oraz radny – pan Marian Szewczyk.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 4 z 19