Konkursy
KONKURS PLASTYCZNY – „PATRON SZKOŁY” PDF Drukuj Email
Wtorek, 22. Listopad 2016 16:24

     Z okazji XIX rocznicy nadania naszej szkole imienia Ks. Franciszka Gołby został przeprowadzony konkurs plastyczny. Konkurs miał na celu skłonić uczniów do poszukiwania wiadomości o patronie szkoły. Zadaniem konkursu było przygotowanie przez uczniów klas IV-VI dowolną techniką plastyczną portretu patrona szkoły. Prace miały przedstawiać postać patrona Ks. F. Gołby, ale również nawiązywać do Jego życia oraz działalności.

Więcej…
 
WYNIKI KONKURSÓW "ODBLASKOWA SZKOŁA" PDF Drukuj Email
Środa, 29. Październik 2014 21:32
   W ramach Małopolskiego Konkursu Odblaskowa Szkoła w naszej szkole zostały przeprowadzone konkursy plastyczne, literackie i wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Więcej…
 
Udział w Etapie Centralnym XIX Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1945. Polski czyn zbrojny w czasie II wojny światowej”. PDF Drukuj Email
Czwartek, 12. Czerwiec 2014 00:00

     Paweł Sieprawski uczeń klasy II a gimnazjum zajmując wysokie II miejsce w etapie wojewódzkim „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”, nie tylko uzyskał zaszczytny tytuł laureata lecz także  zakwalifikował się do etapu centralnego konkursu.

Więcej…
 
Konkurs „My Christmas cracker” PDF Drukuj Email
Wtorek, 18. Grudzień 2012 18:53

     W tym roku, po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego pt.: „My Christmas cracker” w klasach IV I V organizowany przez p. Ewelinę Bułkę. Dzieci miały wykonać samodzielnie z papieru - świątecznego cukierka.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 5