Klasy I-III SP
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT.”TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W ANGLII W KLASACH I-III SP” PDF Drukuj Email

     Dnia 18 grudnia 2015 roku uczniowie klas I-III SP wzięli udział w konkursie z języka angielskiego zorganizowanym przez p. Ewelinę Bułka. Tematyka konkursu dotyczyła tradycji świąt Bożego Narodzenia w Anglii.

Więcej…
 
WARSZTATY MALOWANIA BOMBEK CHOINKOWYCH PDF Drukuj Email

     Dnia 10.12.2015 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej uczestniczyli w warsztatach malowania bombek choinkowych.  W ramach zajęć uczniowie własnoręcznie udekorowali swoje bombki, które następnie panie prowadzące ozdobiły kolorowym brokatem i odłożyły na stojak do wysuszenia. Uczniowie czekając na końcowe efekty, dzięki krótkiej prezentacji poznali etapy produkcji bombek choinkowych.

Więcej…
 
„Warsztaty piernikowe klas 2 Szkoły Podstawowej” PDF Drukuj Email

    

     Święta Bożego Narodzenia nie mogą odbyć się bez smaku i zapachu pierników. Kierując się tym przesłaniem uczniowie klas II Szkoły Podstawowej postanowili wspólnie uczcić tę tradycję. I tak w dniu 3.12.2015 miały miejsce kulinarne warsztaty pieczenia i ozdabiania pierniczków. Uczniowie wraz z Rodzicami i paniami wychowawczyniami postanowili spotkać się, by wspólnie przygotować świąteczne ciasteczka.

Więcej…
 
PROGRAM "MAŁY MISTRZ" w klasach I SP PDF Drukuj Email
Niedziela, 20. Grudzień 2015 18:18

     W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu „Mały Mistrz”, który jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
„Badamy świat – doświadczenia i eksperymenty” PDF Drukuj Email
Niedziela, 06. Grudzień 2015 15:34

     To tytuł innowacji pedagogicznej, która jest realizowana w klasach I i II SP. Celem głównym innowacji jest motywowanie uczniów do podejmowania wysiłku w celu poznania otaczającego świata poprzez działalność badawczą.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 16