Klasy I-III SP
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH PIERWSZYCH PDF Drukuj Email
Sobota, 02. Kwiecień 2016 17:23

     Babcia i Dziadek to osoby ważne w życiu każdego dziecka. Dlatego 21 i 22 stycznia to święta dnia Babci i Dziadka, które są okazją aby dać naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości.
     W tym roku 15 lutego uczniowie klas pierwszych zaprosili swoje Babcie i Dziadków i z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali pełne uczuć wiersze, piosenki i tańce. Dzień Babci i Dziadka stał się wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć. Rodzice zadbali o ugoszczenie, kawę, własnoręcznie upieczone ciasto.

Więcej…
 
ZE SZTUKĄ ZA PAN BRAT !!! PDF Drukuj Email
Sobota, 27. Luty 2016 17:44

     11 lutego 2016r. uczniowie klas II mieli okazję obejrzeć w bielskim Teatrze Banialuka „Księgę dżungli” Rudyarda Kiplinga.
Uczniowie mogli zobaczyć różnorodne formy lalkowe i totemiczne oraz oryginalne maski. Uwagę zwracają kostiumy, różnobarwne duże i małe oczy oraz rytmiczna muzyka, która dodaje emocji i stopniuje napięcie. Przedstawienie zachwyciło i skłoniło do refleksji nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Więcej…
 
Bal karnawałowy klas 1-3 SP PDF Drukuj Email
Sobota, 27. Luty 2016 17:39

     Dnia 3 lutego 2016 r. uczniowie klas 1-3 zgromadzili się w hali sportowej na balu karnawałowym. W zabawie uczestniczyli uczniowie ubrani w przepiękne stroje. Wśród przybyłych na bal nie zabrakło księżniczek, sportowców, wróżek, postaci z bajek, policjantów, kowbojów, strażaków i innych ciekawych postaci.

Więcej…
 
I MIEJSCE W GMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

     W sobotę 9 stycznia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Spytkowicach miał miejsce Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę wśród zespołów II kategorii wiekowej reprezentowała klasa II b jako „Wesoła Kapela” pod opieką p. Justyny Bartel. Uczniowie zaprezentowali pastorałkę „Do stajenki”. Występ został doceniony przez szanowne jury i drugoklasiści zajęli zaszczytne I miejsce.

Więcej…
 
DEKORACJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W NASZEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21. Grudzień 2015 15:53

     Uczniowie klas I-III SP z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wykonali własnoręcznie przepiękne bombki na choinkę, którymi udekorowali szkolne korytarze. Dzięki tym bombkom można było już poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 16