Klasy I-III SP
Bal karnawałowy klas 1-3 SP PDF Drukuj Email
Sobota, 27. Luty 2016 17:39

     Dnia 3 lutego 2016 r. uczniowie klas 1-3 zgromadzili się w hali sportowej na balu karnawałowym. W zabawie uczestniczyli uczniowie ubrani w przepiękne stroje. Wśród przybyłych na bal nie zabrakło księżniczek, sportowców, wróżek, postaci z bajek, policjantów, kowbojów, strażaków i innych ciekawych postaci.

Więcej…
 
I MIEJSCE W GMINNYM PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email

     W sobotę 9 stycznia 2016 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Spytkowicach miał miejsce Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Naszą szkołę wśród zespołów II kategorii wiekowej reprezentowała klasa II b jako „Wesoła Kapela” pod opieką p. Justyny Bartel. Uczniowie zaprezentowali pastorałkę „Do stajenki”. Występ został doceniony przez szanowne jury i drugoklasiści zajęli zaszczytne I miejsce.

Więcej…
 
DEKORACJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W NASZEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21. Grudzień 2015 15:53

     Uczniowie klas I-III SP z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wykonali własnoręcznie przepiękne bombki na choinkę, którymi udekorowali szkolne korytarze. Dzięki tym bombkom można było już poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT.”TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W ANGLII W KLASACH I-III SP” PDF Drukuj Email

     Dnia 18 grudnia 2015 roku uczniowie klas I-III SP wzięli udział w konkursie z języka angielskiego zorganizowanym przez p. Ewelinę Bułka. Tematyka konkursu dotyczyła tradycji świąt Bożego Narodzenia w Anglii.

Więcej…
 
WARSZTATY MALOWANIA BOMBEK CHOINKOWYCH PDF Drukuj Email

     Dnia 10.12.2015 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej uczestniczyli w warsztatach malowania bombek choinkowych.  W ramach zajęć uczniowie własnoręcznie udekorowali swoje bombki, które następnie panie prowadzące ozdobiły kolorowym brokatem i odłożyły na stojak do wysuszenia. Uczniowie czekając na końcowe efekty, dzięki krótkiej prezentacji poznali etapy produkcji bombek choinkowych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 8 z 14