Klasy I-III SP
DEKORACJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W NASZEJ SZKOLE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21. Grudzień 2015 15:53

     Uczniowie klas I-III SP z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wykonali własnoręcznie przepiękne bombki na choinkę, którymi udekorowali szkolne korytarze. Dzięki tym bombkom można było już poczuć magię zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Więcej…
 
KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT.”TRADYCJE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA W ANGLII W KLASACH I-III SP” PDF Drukuj Email

     Dnia 18 grudnia 2015 roku uczniowie klas I-III SP wzięli udział w konkursie z języka angielskiego zorganizowanym przez p. Ewelinę Bułka. Tematyka konkursu dotyczyła tradycji świąt Bożego Narodzenia w Anglii.

Więcej…
 
WARSZTATY MALOWANIA BOMBEK CHOINKOWYCH PDF Drukuj Email

     Dnia 10.12.2015 roku uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej uczestniczyli w warsztatach malowania bombek choinkowych.  W ramach zajęć uczniowie własnoręcznie udekorowali swoje bombki, które następnie panie prowadzące ozdobiły kolorowym brokatem i odłożyły na stojak do wysuszenia. Uczniowie czekając na końcowe efekty, dzięki krótkiej prezentacji poznali etapy produkcji bombek choinkowych.

Więcej…
 
„Warsztaty piernikowe klas 2 Szkoły Podstawowej” PDF Drukuj Email

    

     Święta Bożego Narodzenia nie mogą odbyć się bez smaku i zapachu pierników. Kierując się tym przesłaniem uczniowie klas II Szkoły Podstawowej postanowili wspólnie uczcić tę tradycję. I tak w dniu 3.12.2015 miały miejsce kulinarne warsztaty pieczenia i ozdabiania pierniczków. Uczniowie wraz z Rodzicami i paniami wychowawczyniami postanowili spotkać się, by wspólnie przygotować świąteczne ciasteczka.

Więcej…
 
PROGRAM "MAŁY MISTRZ" w klasach I SP PDF Drukuj Email
Niedziela, 20. Grudzień 2015 18:18

     W tym roku szkolnym nasza szkoła przystąpiła do programu „Mały Mistrz”, który jest wspierany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 8 z 14