Klasy I-III SP
Innowacja: „BADAMY ŚWIAT – DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16. Maj 2016 12:13

     W  ramach realizowanej innowacji przeprowadzone zostały kolejne doświadczenia i eksperymenty. Uczniowie z wielkim zapałem podchodzą do każdego zadania i każdy chce spróbować zrobić coś sam.  

Więcej…
 
DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY PDF Drukuj Email
Środa, 11. Maj 2016 17:46

     Przeprowadzane doświadczenia i eksperymenty stały się zajęciami, na które uczniowie czekają z wielką niecierpliwością.  Bez wątpienia samodzielne działania ułatwiają uczniom przyswojenie podstawowych wiadomości oraz umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych, pokazują, jakie zasady rządzą prawami natury.

Więcej…
 
BLIŻEJ SZTUKI PDF Drukuj Email
Sobota, 23. Kwiecień 2016 21:20

     W naszej szkole podejmujemy szereg działań, mających na celu zapoznanie dzieci z teatrem. 13 kwietnia wszystkie dzieci klas I-III oglądały spektakl przygotowany w Wadowickim Centrum Kultury przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia.

Więcej…
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W KLASACH PIERWSZYCH PDF Drukuj Email
Sobota, 02. Kwiecień 2016 17:23

     Babcia i Dziadek to osoby ważne w życiu każdego dziecka. Dlatego 21 i 22 stycznia to święta dnia Babci i Dziadka, które są okazją aby dać naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości.
     W tym roku 15 lutego uczniowie klas pierwszych zaprosili swoje Babcie i Dziadków i z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali pełne uczuć wiersze, piosenki i tańce. Dzień Babci i Dziadka stał się wspaniałą okazją do pielęgnowania rodzinnych uczuć. Rodzice zadbali o ugoszczenie, kawę, własnoręcznie upieczone ciasto.

Więcej…
 
ZE SZTUKĄ ZA PAN BRAT !!! PDF Drukuj Email
Sobota, 27. Luty 2016 17:44

     11 lutego 2016r. uczniowie klas II mieli okazję obejrzeć w bielskim Teatrze Banialuka „Księgę dżungli” Rudyarda Kiplinga.
Uczniowie mogli zobaczyć różnorodne formy lalkowe i totemiczne oraz oryginalne maski. Uwagę zwracają kostiumy, różnobarwne duże i małe oczy oraz rytmiczna muzyka, która dodaje emocji i stopniuje napięcie. Przedstawienie zachwyciło i skłoniło do refleksji nie tylko dzieci, ale i dorosłych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 7 z 14