Klasy I-III SP
WYCIECZKA KLAS I DO ENERGYLANDII W ZATORZE PDF Drukuj Email

     Dnia 29.05.2016r. klasy pierwsze Szkoły Podstawowej bawiły się w Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze pod opieką p. W. Pituch, p. H. Wójtowicz i  rodziców. Uczniowie poruszali się po parku rozrywki dzięki mapkom, które otrzymali z biletem wstępu, dlatego mogli swobodnie i szybko znaleźć wartą uwagi atrakcję.

Więcej…
 
Warsztaty w Castoramie PDF Drukuj Email
Środa, 08. Czerwiec 2016 00:00

     18 maja 2016 roku uczniowie klasy II a uczestniczyli w warsztatach organizowanych przez sieć sklepów Castorama. Tematem zajęć było sianie i sadzenie roślin. Dzieci poznały cykl rozwoju rośliny od ziarenka do nasiona.

Więcej…
 
„Badamy świat – doświadczenia i eksperymenty” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16. Maj 2016 12:22

     To tytuł innowacji pedagogicznej, która jest realizowana w klasach I i II SP. Celem główny innowacji jest motywowanie uczniów do podejmowania wysiłku w celu poznania otaczającego świata poprzez działalność badawczą.

 

Więcej…
 
Innowacja: „BADAMY ŚWIAT – DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16. Maj 2016 12:13

     W  ramach realizowanej innowacji przeprowadzone zostały kolejne doświadczenia i eksperymenty. Uczniowie z wielkim zapałem podchodzą do każdego zadania i każdy chce spróbować zrobić coś sam.  

Więcej…
 
DOŚWIADCZENIA I EKSPERYMENTY PDF Drukuj Email
Środa, 11. Maj 2016 17:46

     Przeprowadzane doświadczenia i eksperymenty stały się zajęciami, na które uczniowie czekają z wielką niecierpliwością.  Bez wątpienia samodzielne działania ułatwiają uczniom przyswojenie podstawowych wiadomości oraz umiejętności z zakresu nauk przyrodniczych, pokazują, jakie zasady rządzą prawami natury.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 14