Klasy I-III SP
WARSZTATY CZERPANIA PAPIERU PDF Drukuj Email
Czwartek, 22. Grudzień 2016 12:58

     1 grudnia uczniowie klas 1-3 wzięli udział w warsztatach czerpania papieru. Na czas trwania zajęć jedna z sal lekcyjnych zamieniła się  w prawdziwą wytwórnię papieru czerpanego. Uczniowie zostali zapoznani z historią papieru, jego pochodzeniem, sposobami wytwarzania oraz wykorzystaniem papieru nie tylko w codziennym życiu.

Więcej…
 
CO SŁYCHAĆ W KLASIE PIERWSZEJ ! PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Grudzień 2016 11:12

     Interesująco rozpoczęła się szkolna przygoda pierwszoklasistów. Każdy dzień, czy słoneczny czy pochmurny, poświęca się na naukę w różnej formie. Uczniowie wiedzą, że dróg do zdobycia nowych wiadomości i umiejętności jest wiele.

Więcej…
 
ZABAWA ANDRZEJKOWA KLAS 1-3 PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Grudzień 2016 10:50

     W dniu 23 listopada uczniowie klas 1-3 uczestniczyli w ZABAWIE ANDRZEJKOWEJ, która miała miejsce w hali sportowej naszej szkoły. Uczennice ze starszych klas przebrały się za wróżki, przygotowały przeróżne wróżby i chętnie przepowiadały co przydarzy się w przyszłości ich młodszym kolegom i koleżankom.

Więcej…
 
Trzecioklasiści w świecie nauki PDF Drukuj Email
Niedziela, 13. Listopad 2016 19:07

     W dniu 19.10. klasy 3 Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami odwiedziły NAUKOTECHNIKĘ - Beskidzkie Centrum Nauki w Świnnej koło Żywca. Wycieczka była dopełnieniem innowacji realizowanej w ubiegłym roku szkolnym, podczas której uczniowie dokonywali szeregu eksperymentów i doświadczeń pod czujnym okiem pań wychowawczyń.

Więcej…
 
ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Październik 2016 06:37

     Ślubowanie klasy pierwszej to jedna z piękniejszych uroczystości odbywających się w szkole. Pierwszoklasiści z dumą prezentują swoje umiejętności tańczą, recytują wiersze i śpiewają piosenki. W podniosłym nastroju składają przyrzeczenie i uśmiechają się nieśmiało, gdy Dyrektor dużym ołówkiem dotykając prawego ramienia pasuje ich na pełnoprawnych uczniów szkoły.
     Taka podniosła uroczystość miała miejsce w naszej szkole 14 października 2016 r. Osiemnastu pierwszoklasistów zostało oficjalnie włączonych do grona uczniów Szkoły Podstawowej w Bachowicach.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 5 z 14