Klasy I-III SP
KONKURS RECYTATORSKI W KLASACH I-III PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:44

     Już po raz kolejny w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas I-III. Tym razem uczniowie recytowali wiersze o tematyce zimowej, ponieważ tytuł konkursu brzmiał „Zima wierszem malowana”. Do konkursu zostało zgłoszonych 12 uczniów, którzy byli laureatami konkursów klasowych.

Więcej…
 
BAL KARNAWAŁOWY W KLASACH I-III PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:39

     Karnawał to miła, szalona, pełna wrażeń zabawa. Dostarcza dzieciom wielu przeżyć i radości. W pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek, można było zobaczyć wróżki, księżniczki, rycerzy, strażaków, Batmana, Pippi i Harry’ego Pottera. 

Więcej…
 
SUKCES WESOŁYCH NUTEK PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Luty 2018 08:04

     20 stycznia dzieci i młodzież naszej szkoły wzięła udział w VII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Celem przeglądu było podtrzymywanie w młodym pokoleniu tradycji kolędowania, poznanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek.

Więcej…
 
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Luty 2018 08:01

       26 stycznia uczniowie klasy I i II zaprosili swoje babcie i dziadków do szkoły na uroczystość z okazji ich święta. Chcieli w ten sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Były więc występy taneczne i recytatorskie.  Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Jako wyraz wdzięczności zaproszeni goście otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Więcej…
 
POKAZ Z CIEKŁYM AZOTEM PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Luty 2018 07:53

6 lutego 2018r. przedstawiciel Naukotechniki pan Bogdan poprowadził pokaz z ciekłym azotem dla uczniów.  Pokaz taki pozwolił przybliżyć każdemu magię i tajemnice niskich temperatur. Wykonywane doświadczenia wizualnie wyglądały bardzo efektownie.Powstawało dużo "dymu", dużo wybuchów, które są następstwem wysokiej rozprężności  ciekłego azotu. Uczniowie mogli dotknąć bardzo zimnej cieczy, a przy okazji zobaczyć, jak ciekły azot  oddziałuje na otoczenie.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 16