Klasy I-III SP
BRAWO DLA JAKUBA – LAUREATA NAGRODY MINISTERSTWA SPRAW ZAGRANICNYCH PDF Drukuj Email
Piątek, 22. Luty 2019 06:15

     Jakub Starowicz uczeń klasy III SP zdobył tytuł laureata konkursu zorganizowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych w ramach obchodów 25 rocznicy przystąpienia przez Polskę do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka.

Więcej…
 
MAJA GŁĄB – LAUREATKA KONKURSU OGÓLNOPOLSKIEGO – „KRAKUSEK” PDF Drukuj Email
Środa, 20. Luty 2019 20:20

     Od września 2018/2019 r. klasa III bierze udział w ogólnopolskim konkursie wiedzy o Krakowie pt: „Krakusek”.

     W ramach konkursu uczniowie uczestniczyli w dwóch wycieczkach do Krakowa. Byliśmy w komnatach wawelskich oraz poznawaliśmy zabytki Krakowa.

Więcej…
 
SUKCES „WESOŁYCH NUTEK” PDF Drukuj Email
Wtorek, 29. Styczeń 2019 20:10

     11 stycznia 2019 uczniowie kl. II wzięli udział w VIII Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Prezentując pastorałkę „Od serca do ucha” wyśpiewali I miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
KREATYWNA EDUKACJA – WARSZTATY PIERNIKOWE !!! PDF Drukuj Email

     10 grudnia odbyły się warsztaty piernikowe dla uczniów klasy II. Dzieci miały okazję samodzielnie wałkować ciasto, wykrawać, piec i dekorować pierniki. Pod czujnym okiem rodziców dzieciaki wykazywały się pomysłowością w tworzeniu świątecznego przysmaku. Warsztatom towarzyszył nieustanny śmiech, a w powietrzu unosił się pachnący piernikami świąteczny nastrój.
Więcej…
 
KONKURS WIEDZY O LEKTURZE „Z LEKTURĄ ZA PAN BRAT” PDF Drukuj Email
Piątek, 28. Grudzień 2018 17:04

     W ramach współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną został przeprowadzony konkurs wiedzy o lekturze A., Cz. Centkiewiczów pt.: „Zaczarowana zagroda”. Wprowadzeniem do konkursu był rebus, który uczniowie musieli rozwiązać, a następnie odpowiedzieć na pytania związane z treścią lektury. Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy wręczone przez p. Małgorzatę Dębską.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 16