Harmonogram imprez szkolnych
2015/2016 PDF Drukuj Email
Sobota, 26. Wrzesień 2015 18:41

HARMONOGRAM IMPREZ SZKOLNYCH

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach

na rok 2015/2016

 

MIESIĄC

 

NAZWA IMPREZY SZKOLNEJ

 

 

ODPOWIEDZIALNY

 

WRZESIEŃ

 

1.     Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016; rocznica wybuchu II wojny światowej - apel.

 

2.     Uroczyste ślubowanie kl. I SP.

 

3.     Powitanie Pierwszaków.

 

3. Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

 

4. Międzynarodowy Dzień Pokoju.

 

4. Europejski Dzień Języków Obcych.

 

G. Dzidek

 

 

W. Pituch, H. Wójtowicz

 

K. Łosiowska, J. Bartel

 

A. Harmata

 


K. Szarek

 

E. Bułka, M. Chrapkiewicz,

E. Kotowicz

 

PAŹDZIERNIK

 

1.     Dzień Edukacji Narodowej - apel.

 

2.     Konkurs ortograficzny dla klas IV-VI SP i gimnazjum.

 

3.     Powitanie jesieni.

 

4.     Konkurs biblijny

 

5.     Konkurs przyrodniczy.

 

6.     Dzień latawca: „Jedno niebo – jeden świat”.

 

7.     Dzień ONZ.

 

8.     Uroczystość pasowania na świetlika.

 

 

A. Harmata

 

B. Nowak

 

A. Guzdek, A. Dudko

 

E. Kozak, ks. Proboszcz

 

L. Maślana, W. Pituch

 

E. Bułka, wychowawcy klas

 I-III SP


K. Szarek

 

A. Flaga

 

LISTOPAD

 

1.     Apel z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.

 

2. XVII rocznica nadania szkole imienia
    ks. Franciszka Gołby:

- krótkie wspomnienie o Ks. Gołbie,

- gazetka na korytarzu szkolnym,

- lekcja wychowawcza,

- konkurs plastyczny.

 

3.     Międzynarodowy Dzień Tolerancji

 

4.     Szkolny konkurs przyrodniczy

 

4.     Andrzejki dla klas I-III SP

 

5.     Zabawa andrzejkowa dla klas IV-VI SP i gimnazjum.

 

6. Konkurs EDI PINGWIN 
    z j. angielskiego

 

7. Obchody Dnia Pluszowego Misia.

 

8. Ogólnopolskie Obchody Praw Dziecka

 

9. Szkolny konkurs o tytuł:

 „ Mistrza kaligrafii 2015” dla SP i Gimn.

 

J. J. Bobak

 

 

 

E. Kozak, ks. Proboszcz

K. Dzidek

wychowawcy klas

K. Dzidek

 

K. Szarek

 

E. Laskowska

 

wychowawcy klas,  M. Balonek

 

wychowawcy klas

 

E. Bułka

 


wychowawcy przedszkola

 

Z. Górka, wszyscy nauczyciele

 


E. Marek, A. Harmata

 

GRUDZIEŃ

 

1.     Mikołajki w przedszkolu.

 

2.     Mikołajkowy Turniej klas.

 

3.     Światowy Dzień AIDS.

 

4.     List do Św. Mikołaja w kl. 0-III

 

5.     Świąteczny wystrój klasy

 

6.     Konkurs kolęd polskich dla SP i gimnazjum - indywidualny
lub grupowy.

 

7.     Wieczór wigilijny w klasach.

 

8.     Szkolny konkurs bożonarodzeniowy
z j. angielskiego i j. niemieckiego dla SP i Gimnazjum.

 

 

A. Gołba

 

K. Łosiowska

 

K. Szarek

 

E. Bułka

 

wychowawcy klasy

 

E. Marek, A. Flaga, K. Szarek

 

 

wychowawcy klas i przedszkola


E. Bułka, E. Kotowicz

 

STYCZEŃ

 

1. Koncert kolęd „Kolędujmy Małemu

    Jezusowi”.

 

2. Konkurs zimowy w przedszkolu

 

3. Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu.

 

4. Dzień Babci i Dziadka w kl. I

 

5. Zabawa choinkowa dla klas I-III SP.

 

6. Zabawa choinkowa dla klas IV-VI SP i

    gimnazjum.

 

E. Marek,  B. Nowak,

A. Flaga, K. Szarek

 

A. Gołba

 

wychowawcy przedszkola

 

H. Wójtowicz, W. Pituch

 

wychowawcy klas

 

wychowawcy klas

 

 

 

LUTY

 

 

 

 

 

1. „Popołudnie Seniora”

 

 

2. Bal karnawałowy w przedszkolu.

 

3. Szkolny Dzień walki z dopalaczami

 

 

E. Marek, A. Flaga,

K. Szarek

 

wychowawcy przedszkola

 

A. Flaga, K. Szarek

 

MARZEC

 

1. Powitanie wiosny w przedszkolu.

 

3. Powitanie wiosny klas I-III SP.

 

4. Konkurs ogólnopolski "ZUCH".

 

5. Konkurs ogólnopolski "ZUCH"
    dla kl. I-III SP z j. angielskiego

 

6.     Święto pasowania na czytelnika
klas I SP.

 

7.     Światowy dzień Ludzi Niepełnosprawnych.

 

7. Konkurs matematyczny "KANGUR"

 

8. Konkurs recytatorski dla kl. IV-VI SP
    i Gimnazjum.

 

9. Wiosenny konkurs recytatorski dla
    kl. I-III

 

10. Konkurs palm wielkanocnych -       
    indywidualny.

 

 

 

K. Dzidek

 

Wychowawcy klas I-III SP

 

L. Maślana

 

E. Bułka

 

 

E. Marek

 


K. Szarek


 

I. Dzidek, L. Maślana

 

B. Nowak, A. Harmata

 

K. Łosiowska, J. Bartel

 

L. Maślana, W. Pituch

 

KWIECIEŃ

 

1.             1. Akademia z okazji Świąt Wielkanocnych.

2.              

2.Gminny konkurs czytelniczy dla klas
    III SP

 

3. Dzień Ziemi - turniej wiedzy
    ekologicznej

 

4. Dzień Ziemi w przedszkolu.

 

5. Konkurs ekologiczny w przedszkolu

 

6. Konkurs Edi Panda z
     j. angielskiego   

 

7. Szkolny konkurs profilaktyczny.

 

8. Szkolny konkurs wiedzy o papieżu

 

9. Konkurs gminny o papieżu kl. I-III
    i IV-VI SP

 

10. II Koncert : „ W hołdzie świętemu”

 

 

J. Bartel, K. Łosiowska

 


E. Marek, A. Flaga

 


E. Laskowska

 


A. Guzdek

 

A. Dudko

 

M. Chrapkiewicz

 


K. Szarek, A. Flaga

 

E. Kozak

 

L. Maślana, E. Kozak,
M. Balonek

 

A.     Harmata

 

MAJ

 

1.     Apel z okazji uchwalenia Konstytucji

    3 maja dla klas I-VI SP i gimnazjum.

 

2.     Festyn "Popołudnie z mamą i tatą"

 

3.     Dzień mamy i taty w przedszkolu

 

4.     Szkolny konkurs informatyczny (gimnazjum)

 

5.     Konkurs ortograficzny dla kl. I-III SP

 

6.     Święto truskawki

 

 

M. Chrapkiewicz,

 E. Laskowska

 

Wszyscy nauczyciele

 

wychowawcy przedszkola

 

M. Chrząszcz

 


K. Łosiowska

 

W. Pituch, M. Balonek

wychowawcy klas I-III SP

 

 

CZERWIEC

 

1.Powitanie lata w przedszkolu.

 

 2.Dzień sportu w klasach IV-VI SP
    i gimnazjum.

 

3. Dzień sportu w klasach I-III SP.

 

4. Dzień Dziecka w klasach I-III SP.

 

5. Uroczyste zakończenie roku szkolnego szóstoklasistów

 

6. Uroczyste zakończenie roku szkolnego gimnazjalistów



7. Pożegnanie przedszkola.

 

Z. Górka

 

S. Kasperek, G. Dzidek



wychowawcy klas

 

wychowawcy klas

 

G. Dzidek

 

 

I. Dzidek, B. Nowak

 

wychowawcy przedszkola