Wydarzenia
Wyniki szkolnego konkursu "MISTRZ ORTOGRAFII 2015" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11. Styczeń 2016 21:54

     Od wielu lat w naszej szkole organizowany jest konkurs ,,Mistrz ortografii”. Cieszy się on dużym zainteresowaniem. Ma on na celu przede wszystkim rozwijać świadomość ortograficzną uczniów, wdrożyć ich do samokształcenia i samokontroli, a także promować uczniów zdolnych. Ponadto uczniowie utrwalają sobie obowiązujące zasady ortograficzne i interpunkcyjne, bogacą czynne słownictwo. Zwycięzcy otrzymują nagrody książkowe.

Więcej…
 
Tradycje świąteczne w Austrii PDF Drukuj Email
Sobota, 02. Styczeń 2016 14:30

     Dnia 18 grudnia  2015 roku w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach, uczniowie gimnazjum pod opieką nauczycielki języka niemieckiego Elżbiety Kotowicz przygotowali dla wszystkich  wyjątkowy spektakl, przedstawiający zwyczaje adwentowe i bożonarodzeniowe w Austrii. W ten sposób chcieli uczniom ukazać różnice w obchodzeniu Adwentu i Świąt Bożego Narodzenia w Polsce i Austrii.

Więcej…
 
SZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email
Wtorek, 22. Grudzień 2015 12:23

     W ostatnim dniu przed świąteczną przerwą tj. 22 grudnia, w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek. Wzięli w nim udział uczniowie z wszystkich klas szkoły podstawowej i gimnazjum oraz dzieci z oddziałów „0”. Gościnnie wystąpiły też grupy przedszkolne - "Misie" i "Biedronki".
Konkurs został przeprowadzony dla dwóch kategorii wiekowych:
- oddziałów „0” i klas I-IV SP,
- klas V-VI SP i I-III Gimnazjum.

Więcej…
 
MIKOŁAJKI 2015 PDF Drukuj Email
Niedziela, 20. Grudzień 2015 18:37

     Po raz drugi w historii naszej szkoły odbyły się „Mikołajki”, które zorganizowali członkowie Spółdzielni Uczniowskiej wraz z opiekunem p. W. Pituch.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 11 12 13 14 Dalej > Ostatnie >>

Strona 13 z 14