Wydarzenia
DZIEŃ SENIORA W BACHOWICACH PDF Drukuj Email

     Udział uczniów naszej szkoły w corocznych obchodach DNIA SENIORA organizowanych przez KGW w Bachowicach są tradycją w naszej miejscowości. To międzypokoleniowe spotkanie rozpoczęło się od powitania przewodniczącej bachowickiego Koła Gospodyń Wiejskich p. Lucyny Kozak wszystkich przybyłych seniorów i zaproszonych gości.

Więcej…
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Październik 2016 14:29

„Chylimy głowy w podzięce

za Wasz trud i serce”

 

     12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą oprócz wszystkich pracowników szkoły przybyli również emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi. W tym dniu uczniowie i Rada Rodziców złożyła wszystkim podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie  serc i umysłów dzieci i młodzieży.  Klasa IV i klasy III pod kierunkiem wychowawców: Eweliny Bułka,  Justyny Kaptur i  Kazimiery Łosiowskiej przedstawiły piękny program artystyczny.

Więcej…
 
DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email
Wtorek, 18. Październik 2016 16:45

     Dzień Języków Obcych w Świętowano w szkole we wtorek 11 października. Uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką Elżbiety Kotowicz przedstawili uczniom, nauczycielom tajniki różnorodnej kuchni austriackiej.

Więcej…
 
XVI DZIEŃ PAPIESKI PDF Drukuj Email
Sobota, 15. Październik 2016 15:42

     9 października 2016 r. w naszym kraju obchodzony był XVI Dzień Papieski. Jest on organizowany od 2001 r., zawsze w niedzielę poprzedzającą rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża (16 października).

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 14