Wydarzenia
Dożynki 2017 PDF Drukuj Email

     Każdego roku na zakończenie żniw na wioskach odbywają się dożynki. Jest to święto poświęcone  tegorocznym zbiorom zbóż i płodów rolnych, w czasie którego dziękujemy Panu Bogu za plony i za pogodę. Jest to również święto wszystkich ludzi pracujących na roli i okazja, aby podziękować im za ciężką i często niedocenianą pracę.
     W tym roku zaszczyt organizowania gminnych dożynek przypadł sołectwu Bachowice. Zostały one zorganizowane 27 sierpnia, a ich starostami byli państwo Grażyna i Tadeusz Kurdziel.

Więcej…
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017 PDF Drukuj Email

     23 czerwca 2017 r. zakończył się kolejny rok szkolny, jest to czas podsumowań, podziękowań. W tym roku pożegnali się z gimnazjum uczniowie klasy III, którzy przygotowali wzruszający program artystyczny. Zainteresowanie wzbudziła prezentacja  ukazująca 10 lat z życia dzisiejszych absolwentów Gimnazjum nr. 3 w Bachowicach. Natomiast w zabawny i humorystyczny sposób pożegnała ich klasa II G.

Więcej…
 
"PROJEKT Z ZUS" PDF Drukuj Email

     „Projekt z ZUS” to program edukacyjny Zakładu Ubezpieczeń Społecznych skierowany do uczniów gimnazjum oraz nauczycieli m.in. wiedzy o społeczeństwie.  Zadaniem uczestników była realizacja projektu dotyczącego funkcjonowania  tej instytucji, zagadnieniami związanymi z ubezpieczeniami społecznymi i systemem tych ubezpieczeń w Polsce.

Więcej…
 
Gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim” PDF Drukuj Email

19 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 21 im. Świętego Jana Pawła II w Nowym Sączu odbyła się gala finałowa Ogólnopolskiego Konkursu Ocalić od zapomnienia – pamięć o niezłomnych pilotach por. pil. Janinie Lewandowskiej oraz gen. bryg. pil. Stanisławie Skalskim.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 18