Wydarzenia
GMINNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI PDF Drukuj Email
Czwartek, 17. Listopad 2016 05:28

     11 listopada br. obchodziliśmy 98. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystości związane z tym wydarzeniem odbywały się na terenie całego kraju, jak i poza jego granicami. Również na terenie gminy Spytkowice, pamięć o tamtych dniach została uczczona. Gminne obchody, w których uczestniczyła również delegacja naszej szkoły, miały miejsce w Ryczowie.

Więcej…
 
DZIEŃ SENIORA W BACHOWICACH PDF Drukuj Email

     Udział uczniów naszej szkoły w corocznych obchodach DNIA SENIORA organizowanych przez KGW w Bachowicach są tradycją w naszej miejscowości. To międzypokoleniowe spotkanie rozpoczęło się od powitania przewodniczącej bachowickiego Koła Gospodyń Wiejskich p. Lucyny Kozak wszystkich przybyłych seniorów i zaproszonych gości.

Więcej…
 
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31. Październik 2016 14:29

„Chylimy głowy w podzięce

za Wasz trud i serce”

 

     12 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą oprócz wszystkich pracowników szkoły przybyli również emerytowani nauczyciele i pracownicy obsługi. W tym dniu uczniowie i Rada Rodziców złożyła wszystkim podziękowania za przekazywaną wiedzę i za trud włożony w kształtowanie  serc i umysłów dzieci i młodzieży.  Klasa IV i klasy III pod kierunkiem wychowawców: Eweliny Bułka,  Justyny Kaptur i  Kazimiery Łosiowskiej przedstawiły piękny program artystyczny.

Więcej…
 
DZIEŃ JĘZYKA NIEMIECKIEGO PDF Drukuj Email
Wtorek, 18. Październik 2016 16:45

     Dzień Języków Obcych w Świętowano w szkole we wtorek 11 października. Uczniowie klasy II gimnazjum pod opieką Elżbiety Kotowicz przedstawili uczniom, nauczycielom tajniki różnorodnej kuchni austriackiej.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 14