Wydarzenia
DZIEŃ FLAGI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ W RYCZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 08. Maj 2017 17:14

     Od trzynastu lat, 2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to jedno z najmłodszych świąt państwowych, ustanowione, by propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Tego dnia obchodzony jest również Dzień Polonii i Polaków za Granicą.
     Tegoroczne obchody w naszej gminie miały miejsce w Ryczowie. W święcie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, wójt gminy Spytkowice - pan Mariusz Krystian oraz mieszkańcy gminy. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: prezes Rady Ministrów pani
Beata Szydło, wojewoda małopolski oraz parlamentarzyści.

Więcej…
 
SKO w naszej szkole! PDF Drukuj Email
Sobota, 08. Kwiecień 2017 21:13

     Od września 2016 r rozpoczęła działalność Szkolna Kasa Oszczędnościowa. Opiekunami zostały panie:
w klasach I – III – p. Lucyna  Maślana,

w klasach IV – VI - p. Ewelina Bułka.

Od początku swojej działalności SKO spotkało się z dużym zainteresowaniem uczniów i rodziców. Uczniowie chętnie oszczędzają na swoje książeczki, które otrzymali po wyrażeniu zgody przez rodziców.

Więcej…
 
II GMINNY KONKURS O TYTUŁ "MISTRZA KALIGRAFII 2017" PDF Drukuj Email
Piątek, 03. Marzec 2017 17:55

     Z okazji Dnia Języka Ojczystego 23 lutego 2017 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach odbył się II Gminny Konkurs o tytuł „Mistrza Kaligrafii 2017” pod honorowym patronatem Wójta Gminy Spytkowice.

Więcej…
 
GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30. Styczeń 2017 17:52

     14 stycznia 2017 odbył się Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek, który odbywa się w kategorii solistów oraz zespołów i duetów. Celem przeglądu jest podtrzymywanie w młodym pokoleniu tradycji kolędowania, poznanie nieznanych i zapomnianych polskich kolęd i pastorałek. W tym roku nasza szkoła wzięła udział w każdej grupie wiekowej i oczywiście był sukces.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 7 z 14