Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca: Kacper Bartel

Zastępca: Ilona Dębska 

SEKCJE: 

Dekoracyjna: Emilia Wójtowicz, Kamila Stańczyk, Aldona Stochmal

Techniczna: Kamil Górkowy, Bartłomiej Kasperek, Karol Walkowicz, Aleksandra Pióro, Aleksandra Przejczowska


Opiekun:
Pani Agnieszka HarmataKiermasz bożonarodzeniowy!!! PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Grudzień 2014 16:55

     4 grudnia 2014 roku odbył się kiermasz świąteczny, poprzedzony kilkutygodniowymi przygotowaniami. Prezentowane ozdoby cechowała oryginalność, różnorodność i estetyka wykonania.

Więcej…
 
Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż! PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Grudzień 2014 16:50

     Spółdzielnia Uczniowska przy współpracy z Samorządem Uczniowskim i kilkoma nauczycielami wzięła udział w kolejnych świątecznych warsztatach.

Więcej…
 
ŚWIĄTECZNE WARSZTATY PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Grudzień 2014 16:43

     Wszyscy z niecierpliwością czekamy na Święta Bożego Narodzenia. Już niedługo w naszych domach pojawią się piękne świąteczne dekoracje i strojna choinka.

Więcej…
 
Liderzy SU z Bachowic na OPPM w Warszawie… PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25. Czerwiec 2012 06:33

28 maja 2012r. w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie odbyła się Ogólnopolska Prezentacja Projektów Młodzieżowych organizowana przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Najaktywniejsi uczniowie z całej Polski mieli możliwość zaprezentowania efektów swojej całorocznej pracy. Wśród zaproszonych prawie 100 zespołów znaleźli się również Liderzy SU z Bachowic. W OPPM udział wzięli: Dagmara Mielczarek, Anna Wójtowicz, Małgorzata Jodłowska i Krzysztof Kadzik pod opieką pani Agnieszki Harmaty.

Więcej…
 
FINAŁ MAM TALENT PDF Drukuj Email
Środa, 15. Luty 2012 21:50
1 lutego w naszej szkole odbył się finał konkursu „Mam talent”. Swoją obecnością zaszczyciła nas Pani dyrektor Małgorzata Balonek oraz z Pani wicedyrektor Jadwiga Stanek. Nie zabrakło również pracowników szkoły, nauczycieli oraz uczniów. 

Każdy z uczestników przygotował coś specjalnego na tą okazję. Przed samym występem pojawiła się trema, ale nasi finaliści przezwyciężyli ją zawodowo. Emocje sięgały zenitu. Publiczność z zaciekawieniem przyglądała się występom uczniów. Nie zabrakło głośnych oklasków i żywiołowego dopingu. Nasi wspaniali prowadzący Marcin Prokop (Dagmara Mielczarek) i Szymon Hołownia (Bartek Kurdziel) spisali się na medal. Wszystkim dopisywały humory, a jurorzy tym razem nie stronili od pozytywnych komentarzy. W końcu oceniali najlepszych.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 Dalej > Ostatnie >>

Strona 2 z 3