Samorząd Uczniowski

Przewodnicząca: Kacper Bartel

Zastępca: Ilona Dębska 

SEKCJE: 

Dekoracyjna: Emilia Wójtowicz, Kamila Stańczyk, Aldona Stochmal

Techniczna: Kamil Górkowy, Bartłomiej Kasperek, Karol Walkowicz, Aleksandra Pióro, Aleksandra Przejczowska


Opiekun:
Pani Agnieszka HarmataŚwięta, święta…. PDF Drukuj Email

     Święta to czas radości, uprzejmości, którą okazujemy podczas składania życzeń. Ciepłymi słowami chcieliśmy obdarować sponsorów naszej szkoły, którym wiele zawdzięczamy.

Więcej…
 
Świątecznie i piernikowo !!! PDF Drukuj Email

     10 grudnia 2015 roku w naszej szkole odbyły się warsztaty, na których piekliśmy pierniki. Wiele osób zaangażowało się w to przedsięwzięcie, dlatego praca przebiegała szybko i sprawnie. Pierniki wyglądały znakomicie. Bardzo dziękujemy Paniom z kuchni za pomoc, bez nich nie dalibyśmy rady.

E. Świdergał, W. Bartel  
Więcej…
 
Dzielimy się umiejętnościami! PDF Drukuj Email
Sobota, 21. Listopad 2015 15:10

     9 października kolejny raz odbyły się w naszej szkole warsztaty plastyczne. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego uczyli nas jak można pięknie ozdabiać różne przedmioty techniką decoupage. Początek nie był łatwy, potrzebna była precyzja i dokładność, ale efekt oszałamiający. Był też czas na żarty i pogawędkę, każdy miło spędził czas.

 

Więcej…
 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego PDF Drukuj Email

     Dnia 16 września 2015r. w naszej szkole odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do tego tytułu zgłosiło się pięciu kandydatów z klasy VI SP oraz całego gimnazjum. Przedstawili oni swoje plany wyborcze w formie plakatów, na których znalazło się mnóstwo ciekawych pomysłów, mających szansę na realizację podczas roku szkolnego 2015/2016.

Więcej…
 
"ROZTAŃCZONY CZWARTEK" PDF Drukuj Email
Niedziela, 25. Styczeń 2015 18:30

     Kierując się maksymą "ruch to zdrowie" już od października organizujemy w naszej szkole przerwy, na których możemy zażyć odrobinę tańca.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 Dalej > Ostatnie >>

Strona 1 z 3