English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczLEKCJA KULTUROWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „HALLOWEEN W WIELKIEJ BRYTANII I AMERYCE” W KLASIE V PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Lipiec 2016 16:27

     Nawiązując do kultury brytyjskiej oraz amerykańskiej została przeprowadzona lekcja z języka angielskiego w klasie V pt. „Halloween - zwyczaje i obyczaje”. Uczniowie klasy V przygotowali plakaty o wybranym kraju, które omówili na lekcji języka angielskiego.

Więcej…
 
Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych PDF Drukuj Email
Środa, 30. Wrzesień 2015 17:28

     Dnia 25 września 2015 roku, w wigilię Europejskiego Dnia Języków Obcych,  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach, uczniowie klasy II gimnazjum wraz z uczniem klasy VI szkoły podstawowej pod opieką nauczycielki języka angielskiego - Marzeny Chrapkiewicz, przygotowali wyjątkową lekcję języka angielskiego dla całej społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego.

Więcej…
 
konkurs Edi Panda PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Kwiecień 2013 18:08

Dnia 17 kwietnia 18 uczniów naszej szkoły przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego pod nazwą Edi Panda. Uczniowie klasy VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum rozwiązywali testy o różnym poziomie trudności. Długo przygotowywali się do konkursu poprzez dodatkową pracę nad rozwijaniem swoich kompetencji językowych na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego w szkole, a także w domu.

Czekamy na wyniki!

 

 
IV edycja konkursu Funenglish PDF Drukuj Email
Wtorek, 16. Kwiecień 2013 18:28

Już po raz drugi w tym roku szkolnym uczniowie klas I-VI szkoły podstawowej przystąpili do OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKOWEGO FUNENGLISH.PL

Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji i gry finałowej.

Poszczególne etapy konkursów odbywają się w następujących terminach: 

a) I etap odbywa się w terminie 8 kwietnia – 12 kwietnia 2013 r.

b) II etap odbywa się w terminie 17 kwietnia 2013 r. Wśród uczestników II etapu zostaną wyłonieni laureaci z każdej kategorii.

 I etap konkursu obejmuje rozwiązanie piętnastu (15) ćwiczeń konkursowych oraz gry edukacyjnej. II etap konkursu to  gra finałowa.

  Każdy z etapów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.funenglish.pl/konkurs i przebiega w sześciu kategoriach, tj.: klasa I, klasa II, klasa III, klasa IV, klasa V, klasa VI.

Czekamy na grę finałowa 17 kwietnia i trzymamy kciuki za naszych młodszych kolegów i koleżanki ze szkoły podstawowej!

GOOD LUCK!

Członkowie English club

 

 
Konkurs 'Zuch' PDF Drukuj Email
Wtorek, 16. Kwiecień 2013 18:21

Konkurs „Zuch”

Początek kalendarzowej wiosny rozpoczął się pracowicie dla członków English club w naszej szkole. Już 20 marca po paru miesiącach przygotowań,  10 uczniów klasy III szkoły podstawowej przystąpiło po raz drugi w historii naszej szkoły do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego „Zuch” adresowanego do uczniów klas I-III szkoły podstawowej. 

Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy z języka angielskiego, składający się z 21 pytań. Prace zostały wysłane po konkursie. Teraz czekamy na wyniki.

 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

Strona 4 z 9