English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczWarto się uczyć języków… PDF Drukuj Email
Wtorek, 12. Lipiec 2016 16:18

     Dnia 10 maja 2016 roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy z języka angielskiego pod nazwą Albus 2016 organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Więcej…
 
„JAK EUROPA ŚWIĘTUJE WIELKANOC” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Lipiec 2016 16:36

     Dnia 1 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy V z nauczycielem języka angielskiego p. Eweliną Bułka zorganizowali przedstawienie pt. „Jak Europa świętuje Wielkanoc”. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas I-III SP. Wspominając mijające święta Wielkiej Nocy w Polsce uczniowie klasy V nawiązali do tradycji świąt w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Szkocja, Irlandia, Hiszpania, Włochy i Słowacja.

Więcej…
 
LEKCJA KULTUROWA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PT. „HALLOWEEN W WIELKIEJ BRYTANII I AMERYCE” W KLASIE V PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Lipiec 2016 16:27

     Nawiązując do kultury brytyjskiej oraz amerykańskiej została przeprowadzona lekcja z języka angielskiego w klasie V pt. „Halloween - zwyczaje i obyczaje”. Uczniowie klasy V przygotowali plakaty o wybranym kraju, które omówili na lekcji języka angielskiego.

Więcej…
 
Obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych PDF Drukuj Email
Środa, 30. Wrzesień 2015 17:28

     Dnia 25 września 2015 roku, w wigilię Europejskiego Dnia Języków Obcych,  w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Bachowicach, uczniowie klasy II gimnazjum wraz z uczniem klasy VI szkoły podstawowej pod opieką nauczycielki języka angielskiego - Marzeny Chrapkiewicz, przygotowali wyjątkową lekcję języka angielskiego dla całej społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego.

Więcej…
 
konkurs Edi Panda PDF Drukuj Email
Piątek, 19. Kwiecień 2013 18:08

Dnia 17 kwietnia 18 uczniów naszej szkoły przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego pod nazwą Edi Panda. Uczniowie klasy VI szkoły podstawowej oraz klas I-III gimnazjum rozwiązywali testy o różnym poziomie trudności. Długo przygotowywali się do konkursu poprzez dodatkową pracę nad rozwijaniem swoich kompetencji językowych na zajęciach dodatkowych z języka angielskiego w szkole, a także w domu.

Czekamy na wyniki!

 

 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

Strona 4 z 9