English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczSUKCESY UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKICH KONKURSACH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 05. Czerwiec 2017 11:16

   W II semestrze roku szkolnego 2016/2017 uczniowie klas IV – VI SP oraz I- III gimnazjum wzięli udział w ogólnopolskich konkursach z języka angielskiego.

Więcej…
 
GMINNY KONKURS RECYTATORSKI PDF Drukuj Email
Piątek, 02. Czerwiec 2017 07:29

   Dnia 31 maja 2017 roku 6 uczniów z klas IV-V SP reprezentowało naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim z języka angielskiego: „ Family poetry”. Spośród 22 uczestników konkursu, uczennica klasy Va – Klaudia Choczyńska otrzymała I miejsce wraz z uczennicą klasy V SP z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Spytkowicach. 

Więcej…
 
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 02. Czerwiec 2017 07:14

   Dnia 25 maja 2017 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas IV-VI SP. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce rodzinnej " Family poetry". Komisja konkursowa w składzie nauczycielek języka angielskiego : pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki wyłoniła 6 osób, które będą reprezentowały naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim w ZSP w Spytkowicach dnia 31 maja br.

Więcej…
 
DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 14. Październik 2016 22:19

     Piątkowy poranek, 7 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach rozpoczął się wyjątkowo i bajecznie. Grupa uczniów klasy I i III gimnazjum wraz z młodszymi kolegami i koleżankami klasy IV i V szkoły podstawowej pod opieką nauczycielek języka angielskiego: pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki przedstawiła baśń autorstwa Braci Grimm w języku angielskim pt: „Snow White and the seven dwarfs” („Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”).

Więcej…
 
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH PDF Drukuj Email
Wtorek, 27. Wrzesień 2016 04:13

Dzisiaj – 26 września  obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych.

     Z tej okazji zapraszam poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych, a szczególnie nad wzbogaceniem swojego słownictwa o wyrażenia idiomatyczne oraz poćwiczenie wymowy angielskiej na łamańcach językowych. Aby uprzyjemnić naukę, proponuję 2 konkursy. Adresatem może być każdy uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bachowicach. Poniżej znajdują się materiały. Bliższe informacje u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

UWAGA  KONKURS!

Do wygrania 6 z języka angielskiego ! 

Wystarczy tylko wyuczyć się pięknie czytać łamańce językowe i znać ich znaczenie. Następnie zgłosić się do odpowiedzi do 3 października na lekcji języka angielskiego.

UWAGA KONKURS!

Do zdobycia 5 z języka angielskiego! 

Wystarczy tylko wyuczyć się idiomów i zgłosić do poniedziałku (do 3 października) na lekcji języka angielskiego u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

GOOD LUCK !!!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Idioms.doc 26 Kb03.10.2016 17:35
Tongue twisters.doc 25 Kb03.10.2016 17:35
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 9