English Club

Zachęcam do czytania zakładki English Club, w której znajdziecie wiele ciekawych i pomocnych materiałów dotyczących języka angielskiego. 

Już  niedługo  poznacie członków English club, których prace będą zamieszczane równolegle na tej stronie, jak również na naszej nowej gazetce "English corner".

Marzena ChrapkiewiczSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 02. Czerwiec 2017 07:14

   Dnia 25 maja 2017 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas IV-VI SP. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce rodzinnej " Family poetry". Komisja konkursowa w składzie nauczycielek języka angielskiego : pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki wyłoniła 6 osób, które będą reprezentowały naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim w ZSP w Spytkowicach dnia 31 maja br.

Więcej…
 
DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 14. Październik 2016 22:19

     Piątkowy poranek, 7 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bachowicach rozpoczął się wyjątkowo i bajecznie. Grupa uczniów klasy I i III gimnazjum wraz z młodszymi kolegami i koleżankami klasy IV i V szkoły podstawowej pod opieką nauczycielek języka angielskiego: pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki przedstawiła baśń autorstwa Braci Grimm w języku angielskim pt: „Snow White and the seven dwarfs” („Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”).

Więcej…
 
EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH PDF Drukuj Email
Wtorek, 27. Wrzesień 2016 04:13

Dzisiaj – 26 września  obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych.

     Z tej okazji zapraszam poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności językowych, a szczególnie nad wzbogaceniem swojego słownictwa o wyrażenia idiomatyczne oraz poćwiczenie wymowy angielskiej na łamańcach językowych. Aby uprzyjemnić naukę, proponuję 2 konkursy. Adresatem może być każdy uczeń Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Bachowicach. Poniżej znajdują się materiały. Bliższe informacje u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

UWAGA  KONKURS!

Do wygrania 6 z języka angielskiego ! 

Wystarczy tylko wyuczyć się pięknie czytać łamańce językowe i znać ich znaczenie. Następnie zgłosić się do odpowiedzi do 3 października na lekcji języka angielskiego.

UWAGA KONKURS!

Do zdobycia 5 z języka angielskiego! 

Wystarczy tylko wyuczyć się idiomów i zgłosić do poniedziałku (do 3 października) na lekcji języka angielskiego u Pani Marzeny Chrapkiewicz.

GOOD LUCK !!!

Załączniki:
PlikOpisRozmiarOstatnia zmiana
Idioms.doc 26 Kb03.10.2016 17:35
Tongue twisters.doc 25 Kb03.10.2016 17:35
 
Warto się uczyć języków… PDF Drukuj Email
Wtorek, 12. Lipiec 2016 16:18

     Dnia 10 maja 2016 roku po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły przystąpili do ogólnopolskiego konkursu wiedzy z języka angielskiego pod nazwą Albus 2016 organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej.

Więcej…
 
„JAK EUROPA ŚWIĘTUJE WIELKANOC” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Lipiec 2016 16:36

     Dnia 1 kwietnia 2016 roku uczniowie klasy V z nauczycielem języka angielskiego p. Eweliną Bułka zorganizowali przedstawienie pt. „Jak Europa świętuje Wielkanoc”. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klas I-III SP. Wspominając mijające święta Wielkiej Nocy w Polsce uczniowie klasy V nawiązali do tradycji świąt w takich krajach jak Anglia, Niemcy, Szkocja, Irlandia, Hiszpania, Włochy i Słowacja.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Dalej > Ostatnie >>

Strona 3 z 9