wolontariat
II GALA WOLONTARIATU W WADOWICKIM CENTRUM KULTURY PDF Drukuj Email
Czwartek, 09. Listopad 2017 18:06

      5 listopada 2017 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami i p. Dyrektor zostali zaproszeni na uroczystą II Galę Wolontariatu do Wadowickiego Centrum Kultury. Organizatorem Gali było Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” z Wadowic. Uczestniczyli w niej wolontariusze z 11. szkół terenu wadowickiego i oświęcimskiego, którzy prezentowali swoją działalność. 

Więcej…
 
PODSUMOWANIE AKCJI „GROSZ DO GROSZA” PDF Drukuj Email

     Od 3 do 23 października nasza szkoła włączyła się do akcji „Grosz do Grosza” organizowanej w ramach programu „Dzwonek na obiad” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przedszkolaki i uczniowie zbierali drobne monety, które będą przeznaczone na zakupienie obiadów dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Więcej…
 
LOTERIA FANTOWA W RAMACH AKCJI "GROSZ DO GROSZA" PDF Drukuj Email

     W dniu 18 października 2017 roku, w ramach akcji „Grosz do Grosza”, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało loterię fantową. Wcześniej chętne wolontariuszki z klasy II i III gimnazjum przygotowały plakaty, losy i zapakowały 350 fantów. 

Więcej…
 
"DZIEŃ SENIORA" W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23. Październik 2017 16:46

     W dniu 14.10.2017 roku po raz kolejny została zorganizowana w Bachowicach impreza z okazji Dnia Seniora. Na spotkaniu oprócz szacownych seniorów pojawili się zaproszeni goście, a wśród nich: Wójt Gminy Spytkowice Pan Mariusz Krystian wraz z małżonką, sołtys wsi Marian Szewczyk oraz dyrektor ZSP Bachowice Pani Małgorzata Balonek. Na zaproszenie odpowiedziały również delegacje jednostek OSP i Gminnych Kół Gospodyń.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 2 z 30