wolontariat
Kiermasz Wypieków i Książek z okazji Dnia Wolontariusza PDF Drukuj Email

     W dniu 4 grudnia 2015r. obchodziliśmy Dzień Wolontariusza w naszej szkole. Z tej okazji obdarowaliśmy wszystkich uczniów i nauczycieli pamiątkowymi emblematami z hasłem promującym niesienie pomocy drugiemu człowiekowi. Ponadto, jak w poprzednich latach zorganizowaliśmy „Kiermasz Wypieków oraz Książek”.

Więcej…
 
ZBIÓRKA DARÓW DLA UKRAINY PDF Drukuj Email

      W listopadzie zorganizowaliśmy zbiórkę artykułów szkolnych, spożywczych, chemicznych i środków opatrunkowych dla mieszkańców Ukrainy. Za pośrednictwem naszej Pani polonistki nawiązaliśmy współpracą z Siostrami Służebniczkami, które prowadzą przedszkole i dom, pomagając najbardziej potrzebującym mieszkańcom Ukrainy.
     Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pomogli nam zrealizować
naszą inicjatywę.

Więcej…
 
ANDRZEJKI 2015 PDF Drukuj Email

     Zgodnie z tradycją końcem listopada urządziliśmy na świetlicy andrzejki dla młodszych dzieci. Wolontariuszki z klasy II gimnazjum poprzebierane za wróżki i cyganki najpierw wróżyły uczestnikom imprezy, a potem ich zabawiały. Dzieciaki miały rumieńce na twarzach i uśmiechały się „od ucha do ucha”, co świadczy, że im się podobało!

 

Więcej…
 
Zajęcia kulinarne „MALI KUCHARZE” PDF Drukuj Email

     W październiku na świetlicy szkolnej zorganizowaliśmy kolejny już raz zajęcia kulinarne, które cieszą się dużym powodzeniem. Dzieciaki przygotowywały „bezludną wyspę” z kiwi, banana, mandarynek. Potem mogły zajadać się swoimi wyspami. Mniam!!!

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 32