wolontariat
SPOTKANIE DLA MŁODZIEŻY W RAMACH PROJEKTU "M&M" PDF Drukuj Email
Wtorek, 29. Marzec 2016 21:00

     Dnia 15 marca 2016r. w Tauron Arenie w Krakowie odbyło się spotkanie w ramach projektu „Młodzi & Miłosierdzie”, związanego z ogłoszonym przez papieża Franciszka Nadzwyczajnym Jubileuszem Miłosierdzia i było skierowane do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej z Krakowa i okolic. Wzięli w nim również udział wolontariusze z naszego gimnazjum.

Więcej…
 
WARSZTATY SZKOLENIOWE DLA SKW PDF Drukuj Email
    
     Dnia 14 marca 2016 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty szkoleniowe dla członków Szkolnego Koła Wolontariatu, które były prowadzone przez pracownika i wolontariusza Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych "Dać Szansę" z Wadowic.
Więcej…
 
KIERMASZ WYPIEKÓW I OWOCÓW DLA KUBUSIA PDF Drukuj Email
Niedziela, 20. Marzec 2016 18:10

     W dniu 11 marca 2016.r. w naszej szkole odbył się kiermasz ciast i owoców. Działanie zainicjowała wolontariuszka klasy trzeciej gimnazjum, która od niedawna działa również w krakowskiej Fundacji „Mam Marzenie”.

Więcej…
 
KOLĘDOWANIE Z KGW DLA CHOREJ PAULINY TOMSKIEJ ZE SPYTKOWIC PDF Drukuj Email

     Wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Bachowic wolontariusze z naszej szkoły postanowili wspomóc Paulinę Tomską z sąsiedniej miejscowości Spytkowice. Paulina choruje na zespół Davika. Przez sześć lat leczono ją na stwardnienie rozsiane, bo lekarz postawił błędną diagnozę. Teraz choroba jest w takim stadium, że może tylko pomóc eksperymentalna terapia w Bangkoku. Jeden cykl leczenia to koszt stu tysięcy złotych.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 30