wolontariat
WARSZTATY W PIEKARNI "MAJA" W SPYTKOWICACH PDF Drukuj Email
Środa, 11. Maj 2016 17:33

     4 maja 2016 r. uczniowie klasy drugiej uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych w piekarni „Maja” w Spytkowicach pod opieką p. Kazimiery Łosiowskiej i p. Elżbiety Marek. Dzieci miały okazję poznać zawód piekarza od „kuchni”.

Więcej…
 
KONCERT CHARYTATYWNY Z OKAZJI ROCZNICY ŚMIERCI ŚW. JANA PAWŁA II PDF Drukuj Email
Środa, 27. Kwiecień 2016 17:28

     W niedzielę 10 kwietnia 2016 roku, w Kościele Parafialnym w Bachowicach, odbył się koncert poświęcony Wielkiemu Człowiekowi - Świętemu Janowi Pawłowi II pt. „W hołdzie Świętemu”. W ten sposób chcieliśmy oddać hołd naszemu Rodakowi. Choć od śmierci  Papieża minęło już 11 lat, Jego przykład i nauka wciąż są aktualne. "A przecież nie cały umieram, to co we mnie niezniszczalne trwa".

Więcej…
 
"POPOŁUDNIE SENIORA 2016" PDF Drukuj Email
Sobota, 23. Kwiecień 2016 17:24

     Ostatniego dnia marca b.r. już po raz ósmy Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało „Popołudnie Seniora” dla najstarszych mieszkańców Bachowic i pensjonariuszy z Domu Pomocy Społecznej nr 1 w Wadowicach. Na spotkanie zostali też zaproszeni przedstawiciele władz gminnych – wójt gminy, sołtys wsi i przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich. Na imienne zaproszenia wykonane i wręczone przez wolontariuszy odpowiedziało 70 osób.

Więcej…
 
TRWA ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH ZAKRĘTEK, ZUŻYTYCH BATERII, PŁYT CD I DVD, OPAKOWAŃ PO KLEJACH "AMOS" PDF Drukuj Email
Sobota, 09. Kwiecień 2016 15:43

     Już trzeci rok zbieramy plastikowe zakrętki, które przekazujemy rodzicom chorego Dawida za pośrednictwem Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” w Wadowicach. Wyznaczeni uczniowie: Kuba Ogrodnik, Ola Mej i Emilia Świdergał co środę chodzą po szkole z ogromnym pudełkiem i zbierają zakrętki. W ten sposób od początku roku zebraliśmy już 285 kg zakrętek i nie zamierzamy na tym poprzestać!!!

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 32