wolontariat
ANDRZEJKI 2017 PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 17:19

      30 listopada 2017 roku, jak dawny zwyczaj nakazuje, uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej wraz z wychowawcami uczestniczyli w zabawach i wróżbach andrzejkowych przygotowanych i prowadzonych przez wolontariuszy z klasy II i III gimnazjum pod kierunkiem opiekunów SKW.

Więcej…
 
II GALA WOLONTARIATU W WADOWICKIM CENTRUM KULTURY PDF Drukuj Email
Czwartek, 09. Listopad 2017 18:06

      5 listopada 2017 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z opiekunami i p. Dyrektor zostali zaproszeni na uroczystą II Galę Wolontariatu do Wadowickiego Centrum Kultury. Organizatorem Gali było Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci Niepełnosprawnych „Dać Szansę” z Wadowic. Uczestniczyli w niej wolontariusze z 11. szkół terenu wadowickiego i oświęcimskiego, którzy prezentowali swoją działalność. 

Więcej…
 
PODSUMOWANIE AKCJI „GROSZ DO GROSZA” PDF Drukuj Email

     Od 3 do 23 października nasza szkoła włączyła się do akcji „Grosz do Grosza” organizowanej w ramach programu „Dzwonek na obiad” pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Przedszkolaki i uczniowie zbierali drobne monety, które będą przeznaczone na zakupienie obiadów dla dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej.

Więcej…
 
LOTERIA FANTOWA W RAMACH AKCJI "GROSZ DO GROSZA" PDF Drukuj Email

     W dniu 18 października 2017 roku, w ramach akcji „Grosz do Grosza”, Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało loterię fantową. Wcześniej chętne wolontariuszki z klasy II i III gimnazjum przygotowały plakaty, losy i zapakowały 350 fantów. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 4 z 33