Przedszkole
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA PDF Drukuj Email
Środa, 06. Grudzień 2017 14:58

     24 listopada 2017 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez tej zabawki. Miś jest towarzyszem dzieci w czasie beztroskich zabaw oraz powiernikiem największych sekretów. W każdej grupie odbyły się różnorodne zabawy i konkursy oraz degustacja pysznego miodu, a wszystko to w towarzystwie ulubionych pluszaków.

Więcej…
 
DZIEŃ PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email
Środa, 06. Grudzień 2017 14:50

     20 listopada po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji każda z grup pod kierunkiem wychowawców wykonała plakat promujący prawa dziecka. Dzieci poszerzyły wiedzę na temat swoich praw podczas zajęć dydaktycznych. 

Więcej…
 
KONKRUS RECYTATORSKI „KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 15:45

     Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w naszym Przedszkolu odbył się konkurs recytatorski wierszy o tematyce patriotycznej.

    Oprócz doskonałego opanowania tekstów recytowanych wierszy Przedszkolaki z pomocą rodziców przygotowały się bardzo rzetelnie do tego wydarzenia. Biało-czerwone stroje, flagi, mapa naszego kraju oraz inne wspaniałe rekwizyty sprawiły, że konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „PRZEDSZKOLE MŁODYCH PATRIOTÓW” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 15:35

     Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego konkursu „Przedszkole Młodych Patriotów”. W ramach tego konkursu wykonamy szereg działań przybliżających pojęcie patriotyzmu oraz kształtujących u dzieci świadomość bycia Polakiem.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 2 z 44