Przedszkole
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19. Luty 2018 18:12

     26 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zgromadzili się na hali sportowej naszej szkoły. Wszystkie przedszkolaki z przejęciem prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Babcie i dziadkowie nie kryli dumy i wzruszenia podczas występów swoich ukochanych wnuków. Na zakończenie dzieci mocno uściskały swoich bliskich i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

Więcej…
 
WIGILIA W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Piątek, 16. Luty 2018 18:48

           To  już  tradycja,  że  kilka  dni  przed  najpiękniejszymi  Świętami  Bożego  Narodzenia  odbywa  się  w  przedszkolu  wigilijne  spotkanie.  Tak  było  i  tym  razem.

   

         W dzień przedszkolnej Wigilii 22.12.2017r. w  niezwykłej  scenerii  pachnących  choinek,  błyszczących  światełek  i  uśmiechniętych,  radosnych  przedszkolaków  odbyła  się  niezwykła  uroczystość.  Było  to wspólne  śpiewanie  kolęd,  dzielenie  się  opłatkiem i składanie sobie życzeń.

Więcej…
 
WYCIECZKA BIEDRONEK DO „ANIOŁÓW NA GÓRCE” PDF Drukuj Email
Środa, 27. Grudzień 2017 15:04

     W ramach działań przedszkolnego wolontariatu 15 grudnia grupa Biedronki odwiedziła podopiecznych fundacji Caritas. Dzieci wystąpiły z Mikołajkowym przedstawieniem, wspólnie kolędowały, a na koniec złożyły świąteczne życzenia od wszystkich przedszkolaków oraz wręczyły prezenty wykonane wspólnie z grupą Misiaczków. 

Więcej…
 
MIKOŁAJKI 2017 PDF Drukuj Email
Środa, 27. Grudzień 2017 14:20

     6 GRUDNIA przedszkolaki z grupy Biedronek przygotowały przedstawienie Mikołajkowe.

Dzieci z radością witały Świętego Mikołaja wspólnymi wierszykami i piosenkami. Spotkanie przebiegło w ciepłej atmosferze oraz radości  dzieci z otrzymanych prezentów. Na widowni panowała również rodzinna atmosfera, dzięki obecnym rodzicom i rodzeństwu przedszkolaków.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 53