Przedszkole
WYCIECZKA DO MINI – ZOO W INWAŁDZIE PDF Drukuj Email
Piątek, 30. Czerwiec 2017 04:04

     Wakacje tuż, tuż a my wybraliśmy się jeszcze na wycieczkę, by poczuć smak wakacyjnej przygody. Z Bachowic Kolorowa Lokomotywa zawiozła nas do Mini – ZOO w Inwałdzie, gdzie dzieci zobaczyły a także mogły dokarmiać różne zwierzątka domowe i egzotyczne.

Więcej…
 
POWITANIE LATA PDF Drukuj Email
Czwartek, 29. Czerwiec 2017 20:02

     W środę 21 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się oficjalne powitanie lata. Nadchodzącą porę roku witały dzieci z grupy "MISIE" .Tego dnia w przedszkolu było dużo uśmiechu i radości. Wszyscy poubierali się na żółto. Przedszkolaki głośno odśpiewały piosenkę „Przyszło do nas dzisiaj lato”. Potem na podwórku dzieci wesoło się bawiły.

Więcej…
 
DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Sobota, 17. Czerwiec 2017 12:56

     Mama i tata to wielkie słowa, które są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka. Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. Dlatego też w dniach  6, 8 i 14 czerwca w naszym przedszkolu odbywały się uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas których każda z grup zaprezentowała swój program taneczno – wokalno - recytatorski.

Więcej…
 
BAJKOWY PORANEK PDF Drukuj Email
Sobota, 17. Czerwiec 2017 12:51

     W majowe "bajkowe poranki" gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Antosi - panią Klaudię, mamę Frania - panią Monikę oraz mamę Julci - panią Teresę.
    
Mamy czytały różne bajki, przez siebie przyniesione i w większości wybrane wspólnie z dzieckiem w domu. Spotkania dały dzieciom wiele radości i często dumy: „To moja mama czyta..." szeptały do siebie. Mała publiczność z zainteresowaniem słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 48