Przedszkole
WYCIECZKA DO TEATRU PDF Drukuj Email
Niedziela, 29. Październik 2017 15:37
     05 października MISIE I BIEDRONKI wybrały się do Wadowickiego Centrum Kultury na spektakl pt. „KAROLCIA. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem oglądały widowisko pełne wesołych akcji i wspaniałej gry aktorów. Uwagę dzieci przyciągały piękne, kolorowe dekoracje przeplatane nowoczesną technologią. Wróciliśmy do przedszkola podekscytowani, ze wspaniałymi wrażeniami.
Więcej…
 
DZIEŃ CHŁOPAKA PDF Drukuj Email
Niedziela, 29. Październik 2017 15:33

30 09 2017 r. 

     Urodziny… urodzinki… dziś życzenia swoim przedszkolnym chłopakom składały dziewczynki. Były miłe słowa, wspólne zabawy, trochę słodyczy i ubaw po pachy Smile Chłopcy dumnie prezentowali swoje ordery i stroili dziarskie miny, kiedy całusy przesyłały im dziewczyny Wink

Więcej…
 
PRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY PT „JESIENNE DARY” PDF Drukuj Email
Sobota, 28. Październik 2017 16:37

     Jesień to czas rodzinnych spacerów, ciepłych, barwnych liści. To pora roku, która inspiruje do tworzenia prac plastycznych. W naszym Przedszkolu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu pod tytułem „Jesienne dary”. W konkursie wzięło udział 21 dzieci. Prace zostały wykonane różnymi technikami z wykorzystaniem naturalnych materiałów.

Więcej…
 
DZIEŃ SPADAJĄCEGO LIŚCIA PDF Drukuj Email
Sobota, 28. Październik 2017 16:30

     23.09 wszystkie przedszkolaki wybrały się na długi spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak jesieni. Nie zabrakło także czasu na wykonanie przez dzieci przepięknych prac plastycznych. Cały dzień upłynął w bardzo przyjemnej atmosferze. Wszyscy mieli dobre humory, a promienne uśmiechy dzieci zachęcały tegoroczną Jesień, by była piękna, złota i słoneczna.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 50