Przedszkole
DZIEŃ PRAW DZIECKA PDF Drukuj Email
Środa, 06. Grudzień 2017 14:50

     20 listopada po raz kolejny obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka. Z tej okazji każda z grup pod kierunkiem wychowawców wykonała plakat promujący prawa dziecka. Dzieci poszerzyły wiedzę na temat swoich praw podczas zajęć dydaktycznych. 

Więcej…
 
KONKRUS RECYTATORSKI „KTO TY JESTEŚ? POLAK MAŁY!” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 15:45

     Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w naszym Przedszkolu odbył się konkurs recytatorski wierszy o tematyce patriotycznej.

    Oprócz doskonałego opanowania tekstów recytowanych wierszy Przedszkolaki z pomocą rodziców przygotowały się bardzo rzetelnie do tego wydarzenia. Biało-czerwone stroje, flagi, mapa naszego kraju oraz inne wspaniałe rekwizyty sprawiły, że konkurs został przeprowadzony na bardzo wysokim poziomie.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „PRZEDSZKOLE MŁODYCH PATRIOTÓW” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 15:35

     Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego konkursu „Przedszkole Młodych Patriotów”. W ramach tego konkursu wykonamy szereg działań przybliżających pojęcie patriotyzmu oraz kształtujących u dzieci świadomość bycia Polakiem.

Więcej…
 
ZDROWE ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wtorek, 21. Listopad 2017 16:44

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

     8 listopada obchodzony jest Dzień Zdrowego Śniadania organizowany w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, który został zainicjowany w 2007 r. przez ówczesnego komisarza Unii Europejskiej ds. zdrowia Markosa Kyprianou. Jego celem jest zachęcenie dzieci do zdrowego odżywania się.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 10 z 52