Przedszkole
„OWOCOWY TYDZIEŃ” PDF Drukuj Email
Niedziela, 22. Październik 2017 13:30

     Tematyka zajęć przedszkolnych dotycząca owoców i warzyw była bardzo przyjemnym dla  nas doświadczeniem. Poznawaliśmy nasze krajowe owoce z sadu oraz te mniej znane - egzotyczne.

„Biedronki” wybrały się po owoce do warzywniaka, „Motylki” i „Słoneczka” samodzielnie wykonały koreczki owocowe a „Misiaczki” szaszłyki owocowe.

     To był bardzo smaczny i zdrowy dzień.

Więcej…
 
PRZEDSTAWIENIE „KOZUCHA KŁAMCZUCHA” PDF Drukuj Email
Niedziela, 22. Październik 2017 13:26

     4 października 2017 r. gościliśmy w naszej szkole objazdowy Teatr Lalek z przedstawieniem „Kozucha Kłamczucha”.
     Przestawienie, bardzo nam się podobało. Oprócz zabawnych scen, przypomniało dzieciom, że kłamstwo i wykorzystywanie innych się nie opłaca. Prawda wcześniej czy później wychodzi na jaw, a  tylko dobroć potrafi czynić cuda.

Więcej…
 
SPOTKANIE Z POLICJANTEM W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Czwartek, 05. Październik 2017 15:32

     22 Września MISIACZKI, BIEDRONKI, MOTYLKI I SŁONECZKA z Przedszkola w Bachowicach uczestniczyły w spotkaniu z Panem Policjantem z Posterunku Policji  w Spytkowicach. Temat spotkania dotyczył bezpieczeństwa na drodze.

Więcej…
 
OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA PDF Drukuj Email
Środa, 27. Wrzesień 2017 16:57

     20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. W tym dniu wszystkie dzieci brały udział w wesołych zabawach i konkursach. Dzieci miały okazję się rozruszać przy muzyce oraz otrzymały wiele atrakcyjnych niespodzianek, między innymi medale, kolorowe balony. W taki sposób dzieci zaznaczyły swoją przynależność do grupy przedszkolaków.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 48