Przedszkole
OGÓLNOPOLSKI KONKURS „PRZEDSZKOLE MŁODYCH PATRIOTÓW” PDF Drukuj Email
Wtorek, 05. Grudzień 2017 15:35

     Nasze przedszkole przystąpiło do Ogólnopolskiego konkursu „Przedszkole Młodych Patriotów”. W ramach tego konkursu wykonamy szereg działań przybliżających pojęcie patriotyzmu oraz kształtujących u dzieci świadomość bycia Polakiem.

Więcej…
 
ZDROWE ŚNIADANIE W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Wtorek, 21. Listopad 2017 16:44

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!

     8 listopada obchodzony jest Dzień Zdrowego Śniadania organizowany w ramach Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania, który został zainicjowany w 2007 r. przez ówczesnego komisarza Unii Europejskiej ds. zdrowia Markosa Kyprianou. Jego celem jest zachęcenie dzieci do zdrowego odżywania się.

Więcej…
 
DZIEŃ MARCHEWKI W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email

DZIEŃ MARCHEWKI

     27 Października dzieci uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych, których celem było poznanie bogactwa witamin zawartych w marchewce. W tym dniu wszystkie przedszkolaki ubrane były na pomarańczowo. Sala również ubrana była na marchewkowy kolor. 

Więcej…
 
WYPRAWA DO LASU I SPOTKANIE Z LEŚNICZYM PDF Drukuj Email
Niedziela, 29. Październik 2017 15:44

     Korzystając ze sprzyjającej, słonecznej pogody, w czwartek 19 października, wychowankowie Przedszkola wybrali się na wycieczkę do pobliskiego lasu na Górkach. Celem wycieczki było poznanie pracy leśniczego, bezpośredni kontakt z przyrodą oraz pogłębienie wiadomości na temat roślin i zwierząt żyjących w lesie. 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 9 z 50