Przedszkole
DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 09:07
     1 marca w przedszkolu obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przedszkolaki z ciekawością słuchały starszych kolegów, którzy opowiadali o wydarzeniach z tamtych lat.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego. Wspólnie odśpiewany hymn państwowy był hołdem dla żołnierzy podziemia, którzy walczyli w obronie Polski.
Więcej…
 
DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:54

     8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów... 

Więcej…
 
KARNAWAŁ 2018 PDF Drukuj Email
Niedziela, 04. Marzec 2018 08:04

     12 lutego 2018r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przedszkolaki w pięknych kostiumach bawiły się w rytmie dziecięcych przebojów. Nie zabrakło również muzyczno-ruchowych konkursów, których zwycięzcy zostali nagrodzeni. Były balony i serpentyny oraz zabawy i tańce do utraty tchu. To był niezwykły dzień!

Więcej…
 
ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19. Luty 2018 18:12

     26 stycznia 2018r. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zgromadzili się na hali sportowej naszej szkoły. Wszystkie przedszkolaki z przejęciem prezentowały swoje umiejętności wokalne, taneczne i aktorskie. Babcie i dziadkowie nie kryli dumy i wzruszenia podczas występów swoich ukochanych wnuków. Na zakończenie dzieci mocno uściskały swoich bliskich i wręczyły własnoręcznie przygotowane upominki.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 8 z 52