Przedszkole
BAJKOWY PORANEK PDF Drukuj Email
Sobota, 17. Czerwiec 2017 12:51

     W majowe "bajkowe poranki" gościliśmy w naszym przedszkolu mamę Antosi - panią Klaudię, mamę Frania - panią Monikę oraz mamę Julci - panią Teresę.
    
Mamy czytały różne bajki, przez siebie przyniesione i w większości wybrane wspólnie z dzieckiem w domu. Spotkania dały dzieciom wiele radości i często dumy: „To moja mama czyta..." szeptały do siebie. Mała publiczność z zainteresowaniem słuchała i czekała na możliwość obejrzenia obrazków.

Więcej…
 
BAJKOWY PORANEK Z PANEM KUCHARZEM PDF Drukuj Email
Środa, 24. Maj 2017 12:20

   11 maja 2017 w Bajkowym poranku przedszkolaki spotkały się z Kucharzem – Panem Jackiem Nowakiem. Tym razem nasz gość bajecznie zachęcał dzieci do próbowania różnych potraw, prezentował ciekawe przepisy z kolorowej książeczki pt. „W przedszkolu już nie grymasimy” oraz ukazywał walory zdrowego żywienia. Na zakończenie Pan Jacek rozdał wszystkim kucharskie czapki a dzieci zaprosiły go do wspólnej zabawy. Było smacznie i wesoło.

Więcej…
 
BAJKOWE SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM PDF Drukuj Email
Środa, 24. Maj 2017 12:15

   Dzisiaj odwiedził przedszkolaków tatuś Wiktorka – Pan Tadeusz Dębski i przyniósł ze sobą bajkę pt. „Pinokio”. Dzieci zauroczone strojem Strażaka oraz niezwykłą Bajkową Księgą, wysłuchały pilnie całej opowieści o niesfornym pajacu z drewna i wszystkie potrafiły wskazać – jaki z tej bajki płynie morał, bo przecież każdy przedszkolak wie, żeDobro popłaca i zawsze do nas wraca”. Na koniec Pan Komendant Straży zaprosił dzieci na wycieczkę do Domu Strażaka, gdzie będziemy mogli poznać sprzęt jakim posługują się Strażacy w swojej bohaterskiej służbie.

Więcej…
 
W PRZEDSZKOLU FAJNIE SIĘ BAWIMY PDF Drukuj Email
Sobota, 06. Maj 2017 17:15

     Przedszkolaki z grupy "MISIE" to bardzo fajna grupa małych ludzi, którzy codziennie uczą się razem i dokonują fascynujących odkryć, a to wszystko w radosnej atmosferze zabawy.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 7 z 44