Przedszkole
WIELKANOCNE ŻYCZENIA DLA „ANIOŁÓW NA GÓRCE” W SPYTKOWICACH PDF Drukuj Email
Sobota, 24. Marzec 2018 22:22

     19 marca 2018 roku, dzieci z grup przedszkolnych „Motylki” i „Słoneczka” wspólnie z wolontariuszkami wybrały się z występem i wielkanocnymi życzeniami do podopiecznych z Centrum Pomocy Dla Osób Niepełnosprawnych „Anioły na Górce” w Spytkowicach.

Więcej…
 
WYJAZD DO TEATRU PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 19. Marzec 2018 21:06

     7  marca 2018 r. wszystkie przedszkolaki wybrały się do WCK w Wadowicach na spektakl pt.: „Opowieści z krainy lodu” w wykonaniu aktorów Teatru  Współczesnego w Krakowie. Piękna scenografia,  wspaniałe kostiumy  i odpowiednia muzyka przeniosły dzieci w magiczny świat baśni. Przygody księżniczki Elsy i jej siostry Anny zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Więcej…
 
DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 09:07
     1 marca w przedszkolu obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Przedszkolaki z ciekawością słuchały starszych kolegów, którzy opowiadali o wydarzeniach z tamtych lat.
Głównym celem spotkania było kształtowanie miłości i przywiązania do kraju ojczystego. Wspólnie odśpiewany hymn państwowy był hołdem dla żołnierzy podziemia, którzy walczyli w obronie Polski.
Więcej…
 
DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU PDF Drukuj Email
Niedziela, 18. Marzec 2018 08:54

     8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów... 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

Strona 6 z 50