SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 02. Czerwiec 2017 07:14

   Dnia 25 maja 2017 roku odbył się szkolny konkurs recytatorski z języka angielskiego dla klas IV-VI SP. Uczniowie recytowali wiersze o tematyce rodzinnej " Family poetry". Komisja konkursowa w składzie nauczycielek języka angielskiego : pani Marzeny Chrapkiewicz i pani Eweliny Bułki wyłoniła 6 osób, które będą reprezentowały naszą szkołę na gminnym konkursie recytatorskim w ZSP w Spytkowicach dnia 31 maja br.

   I miejsce zajęła uczennica klasy Vb - Marta Wójtowicz, II miejsce zajęły Milena Suska oraz Klaudia Choczyńska. III miejsce zajęli: Alicja Kucia, Wiktoria Ogrodnik oraz Bartłomiej Wróbel. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

                                                                                                             Marzena Chrapkiewicz