KONKURS NA ,,NAJPIĘKNIEJSZY KOSZYCZEK LUB STROIK WIELKANOCNY” PDF Drukuj Email
Sobota, 22. Kwiecień 2017 18:46

Konkurs wielkanocny rozstrzygnięty !

     W naszej szkole odbył się konkurs na ,,Najpiękniejszy koszyczek lub stroik wielkanocny". Wzięło w nim udział 38 uczniów zarówno ze SP jak i Gimnazjum. Konkurs został przeprowadzony w dwóch kategoriach: koszyczek i stroik wielkanocny.

Większą popularnością cieszyły się  jednak koszyczki. Wszystkie prace były piękne. Jury oceniało prace uwzględniając cztery kategorie: pomysłowość, oryginalność, ilość i jakość elementów własnoręcznie wykonanych oraz estetykę pracy.
     Cele główne tego wydarzenia zostały zrealizowane, mianowicie kultywowanie tradycji wielkanocnych , a także stwarzanie możliwości do indywidualnej działalności artystycznej dziecka. Zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi upominkami ufundowanymi przez Spółdzielnie Uczniowską.

 

Oto wyniki konkursu:

SZKOŁA PODSTAWOWA

Kl. I-III

KATEGORIA KOSZYCZEK

1. Wójtowicz Anna

2. Maślona Aniela

3. Stańczyk Aleksandra

 

KATEGORIA STROIK

1. Starowicz Jakub

2. Listowski Szymon

3. Orda Oliwia

 

Kl. IV-VI

KATEGORIA KOSZYK

1.Wójtowicz Marta

2.Szydłowski Mateusz

3.Stańczyk Tymoteusz

Wyróżnienia: Kinga Kliś, Świdergał Gabriela

 

GIMNAZJUM

KATEGORIA STROIK

1. Kamil Przystał

2. Kurdziel Agnieszka

3. Szczygieł Natalia

 
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy!

Beata Nowak