POWITANIE WIOSNY W PRZEDSZKOLU W BACHOWICACH PDF Drukuj Email
Czwartek, 27. Marzec 2014 20:30

     Wiosna to czas radości, nadziei i budzącej się z zimowego snu przyrody. Z nadejścia wiosny cieszą się wszyscy, a najbardziej dzieci. Stęsknione ciepła i słońca przedszkolaki przygotowały jej radosne powitanie.

Jak co roku w tym dniu w naszym przedszkolu było bardzo wesoło i kolorowo. Przedstawienie przygotowały dzieci z grupy "Motylki", na które zaprosiły pozostałe przedszkolaki oraz kl. I. Wśród „gości” pojawiających się na scenie można było zobaczyć dzieci wcielające się m. in. w rolę: niedźwiadka, wróżek, zajączka, ptaszki. Wszystkie dzieci wesoło się bawiły, tańcem i piosenką powitały najpiękniejszą porę roku. Następnie, zgodnie z tradycją wszyscy wyruszyliśmy barwnym pochodem z zielonym gaikiem, aby ostatecznie pożegnać zimę. Teraz z daleka widać, że w naszym przedszkolu zagościła już wiosna.

Katarzyna Kozak