"Popołudnie Seniora 2014" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 03. Luty 2014 16:20

     W dniu 23 stycznia 2014 r. Szkolne Koło Wolontariatu już po raz szósty przygotowało spotkanie dla Seniorów z Bachowic.

Ze względu na powiększające się grono uczestników tegoroczna uroczystość zorganizowana została po raz pierwszy w hali sportowej naszej szkoły. Miłych gości przywitała pani Dyrektor i wolontariusze. Spotkanie umiliły występy uczniów klasy I i III SP pod opieką pań - L. Maślany i A. Dudko. Nasi Seniorzy wysłuchali też kolęd w wykonaniu chóru „Cantare” działającego w naszej szkole.

     Goście podczas poczęstunku w blasku świec i przemiłej atmosferze mogli porozmawiać, powspominać i zaśpiewać  wspólnie wiele znanych kolęd.  Obecna na uroczystości pogodna siostra Franciszka zachęcała do wspólnego kolędowania

     Na tegorocznej uroczystości gościliśmy też pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej z Wadowic. Z DPS-em  od dłuższego czasu  współpracuje nasze Koło Wolontariatu.

     Wolontariusze wraz z opiekunami pragną serdecznie podziękować wszystkim ludziom o wielkich sercach, bez pomocy których impreza nie mogłaby się odbyć.